| Gabitzaaaaaaaa a întrebat:

Ce in inseamna petting? am citit pe net dar nu stiu ce sa cred vreau raspunsuri de la cei experimentatiwinking

Răspuns Câştigător
| BYGGeo a răspuns:

Pettingul este un fel de a face sex fara ca penisul sa penetreze partea intima a femeii.Deci excitarea organelor sexuale cu mina cu gura, cu limba, cu toate pe rind sau concomitent. Asta poate fii unilaterala cind doar unul dintre parteneri face celuilalt sau bilaterala cind ambii isi excita reciproc in acest mod organele sexuale.

3 răspunsuri:
| pursisimpluAlex a răspuns:

Esti cam mica si iubitu tia cerut sa faceti sex si u vrei sai propui petting a?smug

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

E o prostie am auzit de el dar n-am mai facut sunt sex cu organisme cu gura cu limba si nai voie sa faci sex prin spate numai in fata? deci e oribil lucru si flech e dezgustator barbati si te forteaza mai putin dar e o nebunie deci e o prostie eu nas incerca in locul tau.

| liviu81adrian a răspuns:

Jocul de-a excitatia" - aceasta ar putea fi definitia cea mai buna a petting-ului. Atingeri tandre, priviri patimase, alinturi pline de erotism, saruturi suave, dezmierdari fierbinti - activitati sexuale care exclud contactul organelor sexuale, dar care va pot aduce orgasmele mult dorite.

Petting-ul este un joc al mainilor cu trupul partenerului, este sex fara penetrare, dar al naibii de placut