| mdamda a întrebat:

Ce inseamna, cand o fata cu care esti prefera sa se inbratiseze in public cu altcineva si cu tine in privat, cand iti tot spune anumite calitati ale unu individ (culoarea ochilor, umor, etc), cand prefera sa stea cu acel individ in loc sa stea cu tine si sustine acest lucru? si sustine ca te iubeste si nu isi da seama de ce face? va rog sa-mi spuneti ce sa fac

2 răspunsuri:
| rebela2011 a răspuns:

Nu stiu dupa spusele tale ea se gandeste doar la altul si tu nu mai prea existi in viata ei eu cred ca ar trebui sa ai o discutie deschisa su ea si sa vezi ce urmari va avehappy...mult noroc

| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Numa isi bate joc de tine.ea vrea sa arate ca poate sa fie cu toti baietii...ca toti is morti dupa ea.Nu mai sta ca ea ca dupa aia poate o sa incepi sa o iubesti

funda?:d