| doareustreet a întrebat:

Ce inseamna cand o persoana de sex opus mentine un contact vizual de 3-5 secunde de fiecare data cand ne intalnim intamplator?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Interes, cochetarie, ii esti cel putin simpatic. ai grija sa nu o dezamagesti, ca ti se duce buhul si apoi nu mai poti repara o proasta reputatie.
Atentie la igiena, msicari, maini curate, sa nu razi ca magarul in gara, sa nu iti miorasa gura si nici subtiorile!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic.

| Kingsley a răspuns:

Inseamna ca ii place sa priveasca chestii.
Depinde, ne-ai dat mai putine detalii cum ar fi daca o cunosti.

| doareustreet explică (pentru Kingsley):

Da o cunosc de multa vreme. si se comporta ciudat in preajma mea

| Kingsley a răspuns (pentru doareustreet):

Ciudat in modul? Se uita frumos la tine, i se dilateaza pupila? Sau se uita urat la tine, incruntat?

| doareustreet explică (pentru Kingsley):

Adica rade cand ma vede tot timpul incearca sa se aranjeze cand trec pe langa ea

| Kingsley a răspuns (pentru doareustreet):

Inseamna atunci ca fata ori rade de tine, ori te place. Cel mai probabil a doua varianta. In cazul asta eu zic sa incepi sa discuti cu ea si in timp (fara graba, ca strica) aflii cat de intense sunt aceste sentimente. Desigur daca vrei si tu asta.

| QuizzyFuN a răspuns:

Zii daca te place! : )