| Annaa_5032 a întrebat:

Ce inseamna cand prietenul te saruta, dar in acelasi timp te mangaie, apoi te mai strange de picioare, fund si sani?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te place.

| gigiro a răspuns:

Ai mai adresat aceasta intrebare.

| ascovit a răspuns:

Salut @ annaa, eu sunt de parere ca ar trebui sa ii spui prietenului tau sa nu te mai stranga de picioare fun di sani. Dupa te duci la mama ta acasa sa ii spui sa te educe. Ai postat intrebarea asta de cel putin 7 ori? at wits' end. Ne-am saturat de ea! Fii intelegatoare si multumeste-te cu raspunsurile de pana acum!
scuza-ma ca iti spun dar esti ciudata worried! Cum sa pui o itnrebare de 100 de ori si sa nu te mai saturi :!?

| baru a răspuns:

Sall. Indiferent ce-ti face, totul se rezuma la sex. Toti dorim sex. Pa!

| ruPfashu a răspuns:

Mda. Maine vi si intrebi ce inseamna daca ti-o tras-o. :-J

| Kyuubimon a răspuns:

Ca vrea sa faca sex cu tine.

| NoCharachter a răspuns:

Ma tu glumesti? Respect Marius, super raspuns laughing. Ai vrut sa faci misto, sau nnumai sa te lauzi ca te prinde un baiat de-o tata.