| Ralucush123456 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat iti spune ca s-a certat cu prietena ca sa se inpace cu tine? Si de ce ar face-o?

Răspuns Câştigător
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pt ca ar tine la tine happy

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Incearca si el.

| h3r a răspuns:

Depinde cat a tinut relatia lor. E posibil sa te ia la misto si o sa suferi. Nu pune la suflet ce zice, lasa-l in pace si uita-l. Bineinteles, asta daca vrei ca tie sa-ti fie bine si sa ai parte de un baiat care sa te iubeasca cu adevarat, nu el.

| hanzelik a răspuns:

Pai ar face-o pentru ca te vrea inapoi, dar esti sigura ca s-au despartit? nu stiu cati ani ai dar banuiesc ca nu multi nici tu nici baiatul si bineinteles ti-a zis asta pentru a te impresiona

| Ralucush123456 explică:

Ce incearca,? ca am fost impreuna.