| maru_5127 a întrebat:

Ce inseamna daca am visat pe fostul iubit...am visat ca eram impacatibig grinel imi dadea niste bani in vis si ma saruta...straight face banii inseamna veste cumva? ast rasp:*

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai nu stiu exact, cert e ca eu am visat ca m-am impacat cu prietenul meu si chiar s-a intamplat si multe vise s-au adeverit.
Sau poate te gandesti mult la el, tii la el, ai vrea sa te impaci cu el si de aceea visezi ca erati impacati, cine stie...

6 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Ca inca nu l-ai uitat si vrei sa te impaci cu elwinking

| Whatthehell66 a răspuns:

Am o carte care imi spune despre ce am visat. Iar fostul iubit inseamna o dezamagire in dragoste!happy

| hehehe a răspuns:

Probabil este din cauza faptului ca inca nu ti-a trecut. inca nu te-ai obisnuit cu ideea ca totu sa term intre voi big grin.
Sau poate pentru ca iti doresti ff mult acest lucru :p
tu stii mai bine ce ti se potrivestebatting eyelashes

Pe viitor, iti recomand un dicitionar de vise, care se gaseste pe net :d

mitsu.

| kimora_8189 a răspuns:

Si eu l am vista si dupa 1 saptamana ne am impacat tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti indragostyta ink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii inseamna ceva rau dar de sarut si eu ma intreb tongue