| maru_5127 a întrebat:

Deci sa va explicbig grin am visat pe fostul iubit sarutandu-ma si dandu-mi niste bani.thinking fara mistouri...stiti c inseamna?

Răspuns Câştigător
| deea40 a răspuns:

Ce tziam zis eu e o vorba din batrani eu nu stiu cat este de adevarata dar eu asa stiu ser ca te-am ajutat
bafta
funda?big grin

4 răspunsuri:
| deea40 a răspuns:

Daca primesti bani de hartie [ vesti rele ]
bani de metal [ vesti bune ]
se pare ca vei primi niste vesti nu stiu daca sunt buen sau rele de la fostul iubit...

si faptul ca l-ai vizsat pe el inseamna ca el a adormit cu gandul la tine...

| Ángel_8890 a răspuns:

Atunci cind visezi bani semnifica vorbe, cuvinte. Iar cind te saruta se gindeste la tine

| rebela a răspuns:

Inseamna ca fostul tau iubit s-a gandit la tine de aceea l-ai visat asta este sigur sau poate tu mai ai amintiri legate de el dar nu stiu ce inseamna ca ti-a dat niste bani.

| lolitaa a răspuns:

Ai adormit cu gandul la el.,, de aceea l-ai visat. iar cand visezi bani inseamna cearta, veste, neplaceri.happy