| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna daca o fata imi ia apararea de fiecare data? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| GummitsaxXx a răspuns:

Depinde. Si eu i-au apararea multor baieti.Dar nu-mi place in mod special de ei. Dar. Daca iti ia apararea. Inseamna ca vrea sa fiti amici sau mai mult. Bagate si tu in seama cu ea daca esti interesat si nu o lasa pe ea sa faca toata treaba. Poate ar iesii un cuplu frumos ce sa zic big grin. Noroc. Si esti baiat tu ar trebui sa faci primul pas big grin Noroc big grin

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te place, probabil e indragostita de tine...

| neutrino a răspuns:

Fetele mereu au un instinct matern fata de cei mici si actioneaza in consetinta.

| Said16 a răspuns (pentru neutrino):

rolling on the floor)
asta merita funda

| Said16 a răspuns (pentru neutrino):

Deci mor rolling on the floor

| Azµre a răspuns:

Că te simpatizează nimic mai mult.

| DarkBlood32 a răspuns:

Tine la tine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inseamna ca tine la tine si ca nu ii place sa te vada ca suferi.

| xAle a răspuns:

Ca esti fraierlaughing

| Glsukab a răspuns:

Inseamna ca ii pasa de tine si nu vrea sa vada cum isi bat altii joc de tine, incearca sa discuti mai mult cu ea poate sa vrea sa fiti prieteni sau mai mult cine stiewinking

| A1W3WHATSUP a răspuns:

Inseamna ca te place...happy

| BvBFan a răspuns:

Inseamna ca esti un ratat, altfel cum de ti-ar lua apararea o fata?

| deutza992 a răspuns:

Pai.ori te considera prieten foarte bun si e genul de persoana de incredere.ori te place, una din doua:d. fundita?