| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna pentru voi "Te iubesc cel mai mult de pe pamant / din lume"? happy Fundita

8 răspunsuri:
| PussicatDolls a răspuns:

O prostie.Nicio persoana in afara de mama, nu merita s-o iubesti "cel mai mult de pe Pamant/din lume" oh go on

| neutrino a răspuns:

O minciunica in care multe fete inca mai cred, dar sunt si suficint de multi baieti creduli.

| Chamberlin a răspuns:

Buna,
Pentru mine inseamna ca cineva vrea sa imi arate ca ma iubeste mult.
Pa!

| chazz a răspuns:

Nimic, vrajeala

| Sfinnx a răspuns:

Pentru mine nu inseamna nimic exagerarile astea, sunt doar cuvinte fumate.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Ca te iubeste neconditionat...

| JayMeatSucks a răspuns:

Pai, e cam vrajeala, dar in mod normal ar trebui sa insemne ca ar face orice pentru tine, ca si-ar da si viata pentru tine si asa mai departe...bla bla bla. aberatii. sfatul meu: sa NU le crezi happy

| FreakyBiiboo15 a răspuns:

Depinde,daca tu il stii pe baiat ca e bun si nu e un golan din ala care vrea numai fete "bune" ca iubite, e posibil sa fi vorbit serios! Sper ca te-am ajutat! Succes! happywinking