| ionyly a întrebat:

Ce inseamna sa iubesti?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Iubirea inseamna a fi doi si a nu fi decat unul. Un barbat si o femeie ce se topesc intr-un inger.

Iubirea este genul de copac ale carui fructe nu cresc pe crengi, ci la radacina.

Un indragostit este iubit de toata omenirea. big grin

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Astia de aici exprima sentimentul cel mai bine.
http://www.youtube.com/watch?v=lGjbuJYsWpI

| cuvant a răspuns:

A dori sa ai o persoana caruia ii poti darui resurse, dragoste si o vezi ca pe cineva se simte completat de tine

| Bloody7777 a răspuns:

Pretenash iubirea inseamna sa faci laba intruna sa **** intruna uite atata sa bagi covrigu in cur sa dai la ****