| Maximilian123422 a întrebat:

Salutare!
Cum ar trebui abordată o domnișoară pentru a fi cucerită?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu politete, respect, blandete, calmitate...

| Mindfulness a răspuns:

Daca ești cuminte toate fetele te vor evita, eu când eram al dracu in generala și îi băteam pe toți toate se băgau in seama cu mine.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Eu iti recomand sa inveti niste RIZZ URI, acestea au o rata de succes de 97, 9 %

| AleAle12 a răspuns:

Păi, poate ar trebui să o inviți la o plimbare, la un suc, poate i-ai oferi un buchet de flori!
Plimbările seara, pe amurgite, sunt cele mai faine! O poți întreba ceea ce te-ar interesa, dar asta subtil, nu direct, ca bădăranii! Succes!

| Maximilian123422 explică (pentru AleAle12):

Dar nu sunt interesate de ieșiri la suc, plimbări, mă ignoră

| AleAle12 a răspuns (pentru Maximilian123422):

Atunci de ce ar fi interesate acest gen de fete care pe tine te atrag?
Interesant cum, din atâte fete, 1 să nu dorească să iasă la un amârt de suc!

| Maximilian123422 explică (pentru AleAle12):

Nu neapărat mă atrag, dar le văd zilnic, fiind colegele mele la facultate

| Violleta2022 a răspuns (pentru Maximilian123422):

Depinde cum te prezinti fetelor, ca de esti badaran, sau comportamnetul tau este inadecvat, atunci este normal sa te refuze.

| Maximilian123422 explică (pentru Violleta2022):

Le fac complimente, nu sunt bădăran și nici nu am un comportament inadecvat

| Bengosul123 a răspuns:

Dai mesaj. Baga te in seama. Nu ți fie rușine. Dacă te refuza, nu e un capăt de lume

| Maximilian123422 explică (pentru Bengosul123):

Am dat mesaj la nenumărate fete pe site-urile de dating, dacă la asta te referi, m-am ales cu 0 răspunsuri