| love30 a întrebat:

Ce inseamna sexul anal si cel oral?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Sex anal: in partea dorsala.
Sex oral: ce facea Sexy-braileanca cu banana laughing (vai, ce mandra sunt de faptul ca este romanca!).

5 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sex anal inseamna ca folosesti partea dorsala(anusul).
Sex oral este atunci cand ...mananci inghetata.

| GdX a răspuns:

Da tu cati ani ai fetito? Mai bine vezi-ti de carte si lasa prostiile.

| mosu_9772 a răspuns:

Sexul anal este contactul sexual care implica anusul(pe unde faci treaba mare) iar la sexul oral se foloseste gura pentru a stimula arganele sexuale

| matt25 a răspuns:

Chiar trebuie sa stiti de la varsta asta ce sunt ambele? :-) Anal vine de la anus, care este partea dupa cuma spus si Sol, partea dorsala, iar oral inseamna cu gura. :-) Ca la igieana... orala.

| costisefu a răspuns:

Exista un forum care promite multe: www.anal-sex.ro