| vitas a întrebat:

Ce inseamna viagra si la ce foloseste? Nu injurati va rog

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E o pastila pentru a mentine penisul mai mult timp in erectie sau la batranii in varsta li se pune dura.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o pastila care ii ajuta pe cei care au impotenta de cauza vasculara (adica de batranete). Dilata vasele penisului, aducand mult sange la acest nivel, ceea ce perimite obtinerea unei erectii de buna calitate. Ii ajuta pe barbatii mai in varsta, care nu mai au erectie datorita aterosclerozei.

| RXN a răspuns:

Vigra este un stimulent pe baza de produse chimice sau naturale care se foloseste in tratamentul disfunctiilor erectile.

| Ana a răspuns:

Tine mult timp steagul sus big grin adica tine erectia mai mult timp la baieti straight face

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Nu stiu, acum aflu si eu... ma bucur ca am aflat :X Te pup, o seara placuta :X! happy

| piktor a răspuns:

Daca ai zis sa nu injuram inseamna ca stii la ce foloseste, deci ai pus intrebarea de`a moaca...

| Houselaurie a răspuns:

Salutare.viagra se ia pentru a avea un penis in erectie, de obicei aceasta pastila o iau cei carora nu li se mai scoala.mai ales dupa o anumita varsta.pentru a putea face si ei sex.

| me a răspuns:

Viagra este un medicament care trateaza persoanele impotente(barbatii)
sper ca te-am ajutat