| franci a întrebat:

Ce este viagra? pentru ce se foloseste si ce stari da?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Viagra este un medicament care imbunatateste circulatia la nivelul penisului. Ea se foloseste in formele de impotenta de cauza vasculara. Nu da nici o stare speciala, doar ajuta la obtinerea unei erectii. Se ia strict la recomandarea urologului, fiindca are efecte adverse importante in special cardiace si poate provoca infarct.

| Victoria a răspuns:

Toate informatiile aici:
http://www.pcfarm.ro/prospect.php?id=1593

| User a răspuns:

Pai. incearca si-o sa vezi.

lolita
| lolita a răspuns:

Iti mentine penisul in erectie cateva ore, vreo 4 daca nu ma insel, se da cu perscriptie medicala deoarece poate provoca un infart celor bolnavi de inima si in combinatie cu alcol sa/si droguri este o bomba adica ori faci un infart ori nu ti se mai scoala. si inca un caz grav este daca nu ai cu cine sa-ti satisfaci dorintele imagineaza-te cu ea plantata 4 ore far sa o poti potolii rolling on the floor

| deejayra a răspuns:

Daca esti prea mic si nu intelegi ceea ce ti-a explicat brigaela iti explic eu pe scurt... ti se scoala domn capitan din pantaloni

| LaMisto a răspuns:

Este un medicament (pe care il prescrie doctorul, nu cred sa il iei asa de capul tau)si se ia atunci cand suferi de impotenta