| Adryan657 a întrebat:

Ce intelegeti pri dragoste adevarata?

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ceva naiv,sincer,frumos, fara interese ascunse, pur.

| Intelligence a răspuns:

Adica :
'Ce-i ca val ca valul trece '
este`?

| RaZ4Ing a răspuns:

[Vb despre fete]Fara obsedate de sex, fara curve, sex din pasiune si iubire, sex care sa nu fie in cazul nebun... ma refer la cel din iubire, placere reciproca, egalitate intre membrii cuplului, glume si prietenie in acelasi timp, sa iti poti permite cu acel cineva orice.

| RaZ4Ing a răspuns:

Am uitat. Increderea deplina si reciproca e sfanta!

| Filehost a răspuns:

Nu prea stiu da eceva de gen:iti place sal ai alaturi,ai incredere in el,te si il respecti,asteptisal vezi,nu vreisa va despartiti macar pe citeva ore,tie greu cind nul vezi,nul auzi,tie rau sufleteste cind nu-i prin preajma,timpul trec ft repede cind sunteti impreuna,pe neobservate.te simti toata ziua fericita fiind cu gindulla el,te gindesti non stop la un singur om,vreinu vrei,iti facigriji daca este vreoproblema,il intelegi din priviri,din juma de cuvint,te simti intrul fel implinita,ti se pare si viata mai frumoasa,ai incrdere,iubire,respect,grija, mingier le nevoie sprijin, intelegerelaughing