| anonim_4396 a întrebat:

Ce joc va place cel mai mult 4story sua metin2?

Răspuns Câştigător
| M@rZzz a răspuns:

Metin2 e cel mai tarewinking.

73 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca mai bine nos tale!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4story dar mai mult betamt2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrabare stupida, joaca ce vrei, 4story e sooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooper handycapat, si mt2 cresti destul de greu, asa ca mai bine nu juca nici unu si sa nu mai pui intreabari din astea stupide

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este cel mai tare joc din lume si parca te crezi in el trebuie sal joci iti va schimba viata cu adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dal dracu de panarama de metin e cel mai de **** joc ce grafica proasta are si ce de **** e 4story e mai misto de 10000000 de ori cei care joaca metin is chiar prosti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

4story

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2 da e cel mai tare e regele jocurilor video

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lineage2 si aion. app se scrie "sau"ca sua aia e tara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2 indiscutabil
Si pentru baiati de mai joc care zice ca e plin de hackeri ca si pana gm-ii au ii transmit ca e un tembel imputit! Ba baiatule, cum sa aiba ba gm-ii hack? tu te auzi ce zici?
Ps:''hackerii'' de care tu pomenesti sunt de fapt boti (pun pariu ca nu sti ce sunt aia) nu au nicio legatura cu hackerii, ei se creaza singuri, degeaba ii baneaza gm-u ca ei isi fac alte conturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi plac setele de 15 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Metin2 ca este de 2000000000 de ori mai frumos ca 4story

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place 4story pentru ca 4story este mai real si are grafica mai buna decat metin2.Metin2 este o prostie de joc si cresti greu la nivel mare.

| har a răspuns:

4story e mult mai tare, si sunt foarte putine servere private, asta daca sunt cea ce inseamna ca e mai greu de intrat cu hack sau altele, de asemenea si eu am vazut foarte putini hackeri, decat la metin2...

| JeleUUU a răspuns:

4story cel mai tare joc!

| gabiforstory a răspuns:

Metin2!

| LionelMessi10 a răspuns:

Metin2 este un joc care creeaza dependenta. 4story e un joc in care faci ce vrei tu.

| yubaretzul a răspuns:

42smotriny...intrebari idioate, raspunsuri idoate!laughing

| DeadManSoryn a răspuns:

4story:
1.4story are grafica mai buna
2.Mai multe misiuni si mult mai interesante(numai spun de trecuturi)
3.Are culori la armuri si arme.
4. Poti inota, dansa, sari si multe altele.
5. Fara hack!
6. Daca cineva te fura ii faci poza cu Print Screen si gata!
7. Poveste mai interesanta.
Metin2:
1.Grafica nasoala.
2.Prea putine misiuni.
3. Putine magii.
4.Nu poti scade nivelul itemelor.
5.Itemele nu pot avea culoare.
Deci scorul e cam asa:4Story 1000000000...pana la sfarsit
Metin2:-100000000...pana la sfarsit fata de 4Story!

| PoisonedArrrow a răspuns:

Metin2 nu e bine construit. 4story pare mai misto oricum e o mica mare diferenta intreele si la gameplay si la grafica la exp rate...

| VreauMulteRaspunsuri a răspuns:

4story normal metin e de **** metin joaca mai mult copii noobi ( incepatori) pentru mai avansati 4story normal e mult mai tare mai multe caractere, si toate altele... pe metin itemele doar pana la +9 laughing)) imi vine sa rad.

| GtaSA a răspuns:

Metin2 tim e cel mai tere din arcare

| AlexandruTudorel a răspuns:

4Story pentru ca 1. 4story e tare si 2.metin2 e naspa happy

| razvanbanu11 a răspuns:

Deci...Mie imi plac amandoua.Ca sa nu te plictisesti de niciunul, joaca-te cand unul, cand altul.Eu asa fac.Dar recunosc ca 4story e mult mai frumos(grafica si altele).

| TheBoss8106 a răspuns:

Metin2

| tysk a răspuns:

Du-te dracu cu interebarile tale

| seby123 a răspuns:

Nu mai pune intrebari stupide!

| XqZzForYou a răspuns:

Nu se prea compara jocurile happy
Metin2 e un joc simplu, pentru cei cu PC-uri naspa... si totusi acest joc stupid, fara grafica si sens, creaza dependenta. 4story in schimb e altfel, e mult mai evoluat decat metin2, din toate punctele de vedere happy. deci :
4story - Nota 8
Metin2 - Nota 5
Servere Private de Metin2 - Nota 2 ( ce rost are sa lucrezi la un cont, care peste max. 2 luni nu va mai exista deoarece serverul se inchide? big grin )