| AndreiAndu96 a întrebat:

Ce jocuri pe internet imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| mihai72009 a răspuns:

Pai daca imi dai funda iti zic mai multe:
farmerama
club penguin
prizze
royal cactus
pandanda
panfu
zoo mumba
metin2
4story
nostale
bulid-a-bear-vile
woozworld
chobotfifa online
miniworld
imvu
lotro
club marian
sper sa iti fie de ajutor.deocamdata doar atat imi amintesc. terog sa imi dai funda pentru ca nu am nici una deoarece a bia de 10 minute mi-am facut cont si tie ti-am dat primul raspuns. funda plzzzzzzzzzzz

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Lord of the Rings Online - este cel mai tare joc MMORPG dupa parerea mea, as zice ca este mai tare chiar ca WoW.
www.lotro.com - In dreapta iti faci cont, apoi iti apare optiunea de download. Daca vrei sa iti spun mai multe despre el, imi dai mesaj si te ajut cu placere. Bafta!

| SuperEu_8198 a răspuns:

3D Sexvilla rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rush rush 3\

| Daniel_5468 a răspuns:

San Andreas Cops And Robbers