| Eremge a întrebat:

Ce jocuri pe telefon imi recomandati dar care nu se joaca cu internet? Mersi.

6 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

1.Neko Atsume laughing;
2.Anger of Stick 5;
3.BADLAND;
4.Shadow Fight 2;
5.Geometry Dash;
6.Soul Knight;
7.Hopeless 2:Cave Escape;
8.Beat Stomper;
9. Drive Ahead(e fain daca joci cu un prieten);
10.Color Switch;
11.Phoenix Sim 3D;
12.Hungry Shark Evolution.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

★Eu ma joc doar cateva:
✝Primul:Geomtry Dash, este foarte incredibil de interesant, deoarece combina muizca (dubstep, cam asa) cu jocul!
✝Al doilea:Fast like a fox
✝Minecraft PE, e destul de okay.
✝Dumb ways to die (daca stii engleza)
Mie astea imi plac, poti cauta si tu altele.Eu apreciez jocurile de calitate, adica cele care ti le-am enumerat.Lasa un raspuns daca ti-a placut vreunul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Angry birds happy

| Aslam a răspuns:

Supercity (Superhero sim)
Hardtime
Schooldays
Wrestling Revolution 3D
Shadow Fight (La acest joc ai nevoie cateodata de internet pentru ca necesita update-uri)
Vector
Vector 2
My talking tom
Pou
Angry Birds
Hungry Shark : Evolution
Plague INC
Alte jocuri numai stiu pentru ca eu nu prea ma joc pe telefon. Bafta! happy

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Gta 3 sau vice city, Pixwords,
Shadow fight,
Robbery bob. etc.
Dupa parerea mea cele mai bune jocuri sunt cele din care inveti ceva, gen quiz-uri, sah, minesweeper si altele prin care iti dezvolti si mintea, nu iti pierzi doar timpul.

| TwixAndrei a răspuns:

Talking Tom/Angela,
Flappy bird,
Sniper 3D (Super tare)
Critical c-ops