| Morbid a întrebat:

Ce le face pe unele fete sa fie atat de paranoice incat sa creada ca nu ai ceva mai bun de facut incat sa le urmaresti pe strada? Voi fetelor ati patit chestii de genul? Dupa ce chestii VA dati seama ca un tip e dubios? Voi baieti ati patit dati de fete de genul?

36 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O fac probabil de amuzament, asa cum o fac si baietii...

| Goete a răspuns:

Daca le. urmaresti pe strada se pun isterice
Daca nu le urmaresti pe retelele sociale se pun isterice

| Nirvanaaa a răspuns:

Pentru ca aproape fiecare dintre noi la un moment dat în viață am fost urmărite de un dubios și nu e un sentiment plăcut deloc. Atunci devii mai suspicioasa pe viitor. Pentru ca ramai cu problema aia ceva timp.
Dar dacă trece vreunul pe langa tine, asta nu e problema. Dacă însă ezita în spatele tău cam mult, vine spre tine sau pur și simplu se întoarce din drum desi pana atunci mergea în direcție opusa fata de tine, iti ridica semne de întrebare.

| Together a răspuns:

Nu stiu sa ma fi considerat vreuna stalker, dar multe prietene au avut experienta sa scoata un strain penisul la ele. Conceptul de tip "libidinos" se regaseste in mintea tuturor femeilor.

Probabil e cum ar fi pentru noi sa nu putem sa ne luptam, sa nu putem fugi, si sa avem un teanc de bani in mana. Am fi cu ochii in patru probabil.

| SirenicaCuMomite a răspuns:

Probleme cu miss Burrito?

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

Da curioasa esti tu.
Nup.

Mergeam inspre casa de la sport si ma uitam la fundul uneia si se inoarce (observa) si se uita cu o fata de nebuna la mine, dupa tot intoarce privirea ca sa se asigure ca nu o urmaresc.

Poate aratam eu prea transpirat si mi-am lasat barba. Aratam a boschetar... Ce mai.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Da curioasa esti tu."
Cea mai.Dar aici nu a fost vorba neapărat de curiozitate.

"Mergeam inspre casa de la sport si ma uitam la fundul uneia si se inoarce (observa) si se uita cu o fata de nebuna la mine, dupa tot intoarce privirea ca sa se asigure ca nu o urmaresc."
Deci tu te-ai uitat ca ultimul libidinos disperat într-un mod obsesiv şi deloc discret la fundul unei tipe, iar apoi te mai şi miri că aia după ce a observat chestia asta, a început să se uite aşa la tine pentru că i-a fost frică să nu-i faci ceva? Nişte nedumeriri foarte justificate, într-adevăr.Chiar sunt greu de înțeles reacțiile ei.
"Poate aratam eu prea transpirat si mi-am lasat barba. Aratam a boschetar... Ce mai."
Puteai să fii şi prințul prinților. Ceea ce ai făcut tu, oricum ți-ar fi spulberat pe loc tot farmecul fizic.

| Together a răspuns (pentru Morbid):

Puteai sa-i zambesti si sa te scuzi ca nu te-ai putut abtine. Poate se relaxa.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

Asa ma vezi ca ultimul libidinos? : (
Ce nasol.
Trebuia sa-i scot ciocanul la vedere. Daca era una ca tine sunt suta mie sigur ca ma ameninta cu politia.

Un drac cred ca eram eu mai speriat decat ea. Ca cine stie de ce nebune pot sa dau care se simt amenintate din orice macaneata. Eu daca vad niste tipe ca se uita si obsesiv la fundul meu pe strada. Nu ma simt amenintat in pml deoarece nu am probleme. Si nu sunt pe invers.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

" Asa ma vezi ca ultimul libidinos?"
Da,chiar aşa te văd.
" Trebuia sa-i scot ciocanul la vedere. Daca era una ca tine sunt suta mie sigur ca ma ameninta cu politia."
Un gest din nou, foarte anormal din partea ei, să te fi amenințat cu poliția pentru că vezi doamne, i-ai arătat măciuca.Ți-ai pierdut cumva creierul într-un boschet? Parcă e prea de tot până şi pentru tine.
" Un drac cred ca eram eu mai speriat decat ea."
Oh, sărăcuțul de tine.Nu ştiu cum ai putut să treci singurel peste aşa ceva.Ce zici tu aici e ca şi cum s-ar plânge unul dupa ce a violat o femeie, că a rămas el cu traume din cauză că aia s-a zbătut şi l-a lovit.
Tu ai fost cel care a amenințat-o primul cu acele priviri insistente. Dacă aveai măcar minimul de bun simț să te fi uitat repede în altă parte atunci când fata s-a întors spre tine, nici ea nu s-ar mai fi uitat aşa la tine pentru că habar nu ar fi avut.E normal să ai o astfel de reacție din moment ce vezi că unuia îi sticlesc ochii după fundul tău şi continuă să se uite la el fără nicio jenă chiar şi după ce vede că ai observat ce face.Pe lângă faptul că e foarte creepy, te mai şi simți ca o bucată de carne.E lipsă de bun simț şi un gest ciobănesc să te şi holbezi ca nesimțitul la fața cuiva, mai ales după ce vi se intersectează privirile, darămite la un fund.
" Ca cine stie de ce nebune pot sa dau care se simt amenintate din orice macaneata."
Stai liniştit că sunt rare cazurile astea.De obicei, femeile nu se alarmează degeaba.
" Eu daca vad niste tipe ca se uita si obsesiv la fundul meu pe strada. Nu ma simt amenintat in pml deoarece nu am probleme."
Pe tine te cred că nu ai vedea nicio problemă în treaba asta.Unu la mână pentru că eşti bărbat şi habar nu ai cum e să fii hărțuită, cum e să trăieşti cu frica că poate nu mai ajungi întreagă acasă pentru că te fixează cu privirea un dubios pe stradă, cum e să fii tu cea privită în felul în care ai privit-o tu pe fata aia.Tu poți doar să-ți imaginezi.Şi doi la mână, eşti complet deviat.
" Si nu sunt pe invers."
Normal că nu eşti din moment ce te-ai referit la femei.Ce sens are informația asta despre tine în acest context? Doar pentru că e vorba despre un fund aici, nu înseamnă că eşti gay. Logica lui peşte.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Dacă aveai măcar minimul de bun simț să te fi uitat repede în altă parte atunci când fata s-a întors spre tine, nici ea nu s-ar mai fi uitat aşa la tine pentru că habar nu ar fi avut."
M-am uitat in alta parte.
Dar daca ai fi fost tu clar m-as fi uitat in continuare.

Am impresia ca iti place sa te contrazici din orice rahat. Vezi sa nu te indragostesti.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Logica lui peşte"
Ba da are eu nu am reactionat asa nici daca ma abordeaza ultimul gay si de exemplu am patit dar le-am zis nu in cel mai frumos mod posibil. Nu am sarit cu gura sa jignesc pe nimeni.

Ba da are logica ca e tip si ar trebui sa fi atrasa de el. Sau esti lesbi cumva? Nu e ca si cum vine ultimul batrânel gras care se linge pe buze la tine. Se uita dupa tine un tip normal, nu fluera dupa tine nu face nimic doar se uita la tine chiar si daca o face in mod "obsesiv" ar trebui sa te simti flatata. Doar daca nu esti lesbi si atunci se intelege.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"M-am uitat in alta parte."
Atunci sigur ți-a dat cumva de înțeles că te-a observat, dar n-ai băgat-o tu în seamă.Nu s-a întors ea de nebună spre tine, s-a întors pentru că a simțit ea ceva.
"Dar daca ai fi fost tu clar m-as fi uitat in continuare."
Normal că da.Îmi cam pot imagina cât de mult te-ai bucura să-mi faci ceva rău.
"Am impresia ca iti place sa te contrazici din orice rahat."
Ai o impresie greşită.Şi astea nu sunt rahaturi.
"Vezi sa nu te indragostesti."
Nici în visele tale cele mai umede n-o să se întâmple asta.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

Sari de la o ideea la alta.Acolo era vorba despre femeile care s-ar uita la fundul tău, iar faptul că ai spus tu după că nu eşti pe invers n-avea absolut nicio legătură.
"chiar si daca o face in mod "obsesiv" ar trebui sa te simti flatata."
Atenția masculină e în general ceva prea ieftin ca să mă flateze, iar de privirile unor perverşi siniştri de pe stradă nici nu mai zic.N-ai de ce să te simți flatată atunci când eşti privită ca pe o bucată de carne.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Tu mi-ai spus asta."
Tot ce se poate. Ce altceva ti-am mai spus?
"aşa vorbesc cu tine mereu.Nu te-ai obişnuit încă? "
Esti dragutã.
"eşti hiper-ultra-mega sensibil?"
Doar daca lovesti unde trebuie.

"te-ai bucura să-mi faci ceva rău."
Sa-ti fac ce?

"Şi astea nu sunt rahaturi."
pfff nuuu deloc sunt drame existentiale pe un site cu intrebari penibile cu una ce vrea sa ma faca de cacao. Ar trebui sa ajungem la stiri.

"Atenția masculină e în general ceva prea ieftin ca să mă flateze"
Nici macar un scuipat nu ai da pe mine?

"atunci când eşti privită ca pe o bucată de carne."
Eu te-am privit ca pe o bucata de carne? Ti-am dat mesaje cand aveam nevoie de atentie. La fel fac si "dubiosii" tai de pe strada care te baga in sperieri. Nimeni nu are nici o treaba cu tine cata vreme nu pornesti vreun conflict.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

Iar faptul că ai spus tu după că nu eşti pe invers n-avea absolut nicio legătură.

Cum sa nu fi avut nici o legatura - sau d-at la mine fetite/boschetare/drogate/urate/grase pana la femei in toata firea si ok. Le-am tratat pe toate la fel la prima vedere nu fac disrepanta si ma simt flatat orice "specimen" imi da atentie i-a zi. Sunt eu ciudat si nu am standarde destul de inalte asa ca tine : )

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Tot ce se poate. Ce altceva ti-am mai spus?"
Nu-mi mai amintesc acum.
"Esti dragutã."
Da, ştiu.O dulceață de fată.
"Doar daca lovesti unde trebuie."
Cam uşor e să te lovească cineva acolo.Prea uşor.
"Sa-ti fac ce?"
Ce i-ai făcut şi tipei ăleia, de exemplu.
"una ce vrea sa ma faca de cacao."
Nu ăsta este scopul.
"Nici macar un scuipat nu ai da pe mine?"
Nu, că poate îți place.
"Eu te-am privit ca pe o bucata de carne? Ti-am dat mesaje cand aveam nevoie de atentie"
Ce legătură am eu? Ne-am văzut vreodată? Mă refeream la tipa aia.La ea te uitai ca la o bucată de carne.
"La fel fac si "dubiosii" tai de pe strada care te baga in sperieri. Nimeni nu are nici o treaba cu tine cata vreme nu pornesti vreun conflict."
Nu mai vorbi tu în numele tuturor dubioşilor.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Sunt eu ciudat si nu am standarde destul de inalte asa ca tine "
Da, eşti, dar în cazul tău, e mai bine că nu le ai.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Nu ăsta este scopul."
Dar care e scopul? laughing
".O dulceață de fată"
Chiar cã.
"La ea te uitai ca la o bucată de carne."
Ma uitam la dracu sa te i-a. Nu stiu. tu chiar vrei sa te joci cu nervii mei? sau chiar esti asa handicapata? laughing
"Nu mai vorbi tu în numele tuturor dubioşilor"
De ce? laughing
"Cam uşor e să te lovească cineva acolo"
Extrem de. De ce nu te duci tu fain frumos si-ti vezi de treaba surioara... Asa ceva nu se face. Pute-am sa-ti zic si ca aproape am violat pe una in baia fetelor. Asta trebuia sa Ramana secret daca aveai pic de educatie in tine. Inteleg ca nu esti de acord cu ideile mele cum ca nu e normal sa faci sex cu copii sau sa chiar si sa te masturbezi cu ei. Dar nu prea poti sa ma ataci cu chestii de genul. Pot sa fiu eu si violator cand te contrazici ataca ce zic, nu persoana.
"Ce legătură am eu? Ne-am văzut vreodată?"
Nici nu mi-as dori.
Te-am simtit din primele interactionari ca ai boala pe mine dar nu credeam ca esti chiar asa dusa cu pluta.
"Da, eşti, dar în cazul tău, e mai bine că nu le ai"
Deloc.nu d-asta am ajuns virgin pana dupa 25 ca n-aveam standarde. sau mai bine zis.n-aveam ce f4te? Dupa creierasul tau asa e, nu? Si in cazul meu ce anume? Si-mi zici mie ca ma screm tot? Usurel batman.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Dar care e scopul?"
Să încerc să te fac să înțelegi anumite chestii ca să nu ajungi să (mai) faci ceva greşit.Da, ştiu, e probabil doar pierdere de timp, dar măcar ştiu că am încercat.
"Ma uitam la dracu sa te i-a."
Dar cum te uitai atunci? Ca la ce altceva te uitai?
"De ce?"
Pentru că habar nu ai ce gândesc ăia.Sau mai degrabă şi tu gândeşti aşa şi de aia îi aperi.
"De ce nu te duci tu fain frumos si-ti vezi de treaba surioara"
Nu, mersi, am chef de tine zilele astea.Nu te bucuri? Parcă îți plăcea să primeşti atenție. sad
"Asa ceva nu se face. Pute-am sa-ti zic si ca aproape am violat pe una in baia fetelor. Asta trebuia sa Ramana secret daca aveai pic de educatie in tine."
Din nou o dai pe aia cu educația.....Acum spui că aş fi needucată dacă aş ascunde o tentativă de viol doar pentru că mi-ai spune-o numai mie.Nu,să ascunzi un act imoral/ilegal nu te face educat.Ba dimpotrivă.Şi aş mai fi, oarecum, şi complice.Hai,mai zi de astea, confirmă-mi şi mai mult ce logică de troglodit ai.
"Inteleg ca nu esti de acord cu ideile mele cum ca nu e normal sa faci sex cu copii sau sa chiar si sa te masturbezi cu ei. Dar nu prea poti sa ma ataci cu chestii de genul."
De ce nu?
"Te-am simtit din primele interactionari ca ai boala pe mine dar nu credeam ca esti chiar asa dusa cu pluta."
E mult spus că aveam boală pe tine, dar ştii de ce şi eu şi alții ne-am purtat aşa cu tine la început.
"nu d-asta am ajuns virgin pana dupa 25 ca n-aveam standarde. sau mai bine zis.n-aveam ce f4te?"
Nu,nu ai ajuns virgin până la vârsta asta pentru că n-ai standarde prea mari. Dimpotrivă, dacă aveai standardele mai ridicate, având în vedere la ce nivel eşti tu, aveai şi mai puține şanse să pupi păsărică gratis în viața asta. Femeile care se respectă nu îşi deschid cracii oricui.Nici nu ai ajunge să vorbeşti cu ele mai mult de 5 secunde, darămite până în punctul ăla... laughing
"Si-mi zici mie ca ma screm tot?"
Mă refeream la poză.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Să încerc să te fac să înțelegi anumite chestii ca să nu ajungi să (mai) faci ceva greşit."
Oh esti ca o surioara mai mica care imi da peste ochi cand fac vreo prostie.
"probabil doar pierdere de timp"
Ma doare ca ma crezi asa incompetent incat sa nu gandesc pentru mine.

"Nu te bucuri? Parcă îți plăcea să primeşti atenție."
Ba da dar nu mai e nici o sansa sa ma impac cu voi/tine asa ca nu vad ce rost ar mai avea.

'Nu, să ascunzi un act imoral/ilegal nu te face educat.'
Da foarte "imoral" e sa filmezi fete cum se pisa(cel mult amuzant si rusinos pentru mine) sau sa te masturbezi cu fetite pe internet ori sa ai fantezii sexuale cu nepotica cum ti-ar suge cucu. Mai ales a doua/a treia e asa oribila incat ar trebui sa mi se taie testiculele jos si sa stau cat mai departe de copii. Ar trebui sa stai tu cu un aparat de electrocutat pus direct pe mine de fiecare data cand vad un fundulet de fetita si mi se pare bunã... sa se activeze.

"De ce nu?"
Pt ca ma doare. Am si eu un suflet.

"Si as mai fi si complice"
De ce nu te duci tu mamã draga la penitenciare. tii s-ar potrivi atitudinea asta.
Vorbesc serios. daca nu esti deja.

"Femeile care se respectă nu îşi deschid cracii oricui.Nici nu ai ajunge să vorbeşti cu ele mai mult de 5 secunde, darămite până în punctul ăla... "
Ooo doamne eu fiinta inferioara ma mir cum de nu le/ iti respir aerul degeaba.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Ma doare ca ma crezi asa incompetent incat sa nu gandesc pentru mine."
Nu-i nimic,să te doară.
"Ba da dar nu mai e nici o sansa sa ma impac cu voi/tine asa ca nu vad ce rost ar mai avea."
Păi când scrii aşa ceva,cum să mai ai vreo şansă:
"Da foarte "imoral" e sa filmezi fete cum se pisa(cel mult amuzant si rusinos pentru mine) sau sa te masturbezi cu fetite pe internet ori sa ai fantezii sexuale cu nepotica cum ti-ar suge cucu"
Da,e.
"Mai ales a doua/a treia e asa oribila incat ar trebui sa mi se taie testiculele jos si sa stau cat mai departe de copii."
Eh, nu chiar. După, în cazul unui viol, doamne feri, ce mai pățeai?
Dar oribile tot sunt.Doar că pentru a treia nu trebuie să fii pedepsit, dacă nu-ți îndeplineşti acele fantezii.
"Ar trebui sa stai tu cu un aparat de electrocutat pus direct pe mine de fiecare data cand vad un fundulet de fetita si mi se pare bunã... sa se activeze."
Îmi place cum gândeşti.Aici.
"Pt ca ma doare. Am si eu un suflet."
Ai un caracter mizerabil aşa că nu-mi pasă.
"De ce nu te duci tu mamã draga la penitenciare. tii s-ar potrivi atitudinea asta."
Nu, nu.Rămân aici.....cu tine. love struck
"Ooo doamne eu fiinta inferioara ma mir cum de nu le/ iti respir aerul degeaba."
Faci mai mult decât atât.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Ai un caracter mizerabil aşa că nu-mi pasă"
Bine bai Plato.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

Si inca ceva. daca eu ma simt atras de o pustoaica de 14 ani parintele ala ar trebui sa se bucure de asta si sa fie open minded. Nu sa-mi rupa mecla. Ca nu sunt un om al strazii. Nici nu am 80 de ani si sunt iesit la pensie.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

De ce Plato?

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

Renunț. rolling on the floor

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

D-aia am mai explicat si inainte.
Nu esti in masurã tu sa ma faci mizerabil sau ca sunt ciudate inclinatiile mele sexuale avand in vedere ca sigur nu esti vreo usã de biserica. Care se mentine Virgina pana dupa logodna. Si face sex doar si doar cu un singur partener intreaga viata.
Sau esti vre o puritate? De ce nu raspunzi? Nu am fost eu judecat de femei ce chiar sunt cuminti cu un singur baiat intreaga viata /ori virgine si vin cateva ametite ca tine si caste sa ma faca in toate felurile. Hai lasa-ma.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Nu esti in masurã tu sa ma faci mizerabil sau ca sunt ciudate inclinatiile mele sexuale avand in vedere ca sigur nu esti vreo usã de biserica. Care se mentine Virgina pana dupa logodna. Si face sex doar si doar cu un singur partener intreaga viata."
Ce comparație de rahat. rolling on the floor
Da, ai dreptate pe o parte.Chiar nu sunt uşă de biserică.Nu sunt deloc cel mai bun om de pe lumea asta.Sunt foarte puțini oameni în orice caz care se pot numi aşa.Dar oricum,nu din cauza a ceea ce ai scris tu acolo nu sunt. Faptul că te menții virgină până la logodnă/căsătorie sau că n-ai decât un singur partener sexual toată viața nu înseamnă că eşti pură.Şi aici nu o spun dpdv religios pentru că nu sunt deloc religioasă şi nici tu nu eşti. Dacă însă ai încercat s-o dai pe religie, să ştii că tu eşti şi în mai puțină măsură decât mine să ai comentarii pe tema asta.Şi oricum, faptul că nu sunt uşă de biserică nu îmi ia dreptul de a mă lua de tine având în vedere motivul.
Tu ai în gând ca într-o bună zi, dacă se iveşte vreo ocazie, să traumatizezi un copil pe viață ca să-ți satisfaci tu poftele carnale pentru că eşti prea bolnav şi prea ratat ca să înțelegi că nu este deloc normal şi ok ceea ce vrei tu. Când îți spun mai mulți că ai o problemă şi că eşti un pericol ar cam fi cazul să te străduieşti să bagi ceva la cap şi să ceri ajutor specializat.Chiar dacă nu înțelegi exact de ce ai o problemă, nu înțelegi motivul, măcar să asculți de alții care ți-au tot repetat că ai una şi că trebuie să faci ceva în sensul ăsta.
Intenția de a face sex cu copii nu se poate compara deloc cu ce mi-ai scris tu mai sus.Acolo e vorba de acte sexuale consimțite, între adulți/oameni de vârste apropiate.Nu rămâne nimeni cu traume din asta aşa că nu mai încerca să-mi cauți nod în papură.
"De ce nu raspunzi?"
Dacă n-ai observat, nu am intrat deloc pe site de 2 zile.
"Nu am fost eu judecat de femei ce chiar sunt cuminti cu un singur baiat intreaga viata /ori virgine"
Şi le-ai zis "puritanelor" tale ce gânduri ai tu cu copiii?

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Nu sunt deloc cel mai bun om de pe lumea asta."
De ce spui asta despre tine?

"Tu ai în gând ca într-o bună zi, dacă se iveşte vreo ocazie, să traumatizezi un copil pe viață ca să-ți satisfaci tu poftele carnale"
Dap doar tu stii ce e in mintea mea bolnava. Imi place sa impartasesc cu tine "my dark side".
Te traumatizez destul pe tine. Nu-mi arde cu copile deoarece imi e prea drag de ele.

"Când îți spun mai mulți că ai o problemă şi că eşti un pericol ar cam fi cazul să te străduieşti să bagi ceva la cap şi să ceri ajutor specializa"
Dap.multumesc frumos.am sa incerc sa bag la cap... Nu te mai obosii sa-mi explici asta de 1000 de ori. Nu te-ai plictisit de mine inca?

"Şi le-ai zis "puritanelor" tale ce gânduri ai tu cu copiii?"

Era curioasa o prietena de ce stau asa mult pe TPU si i-am zis ca ma cert una... Da nu am i-am aratat de rusine... si face catre mine "si e oribila asa-i?".

Pai binenteles ca e pura... face catre mine. "Uite alea sunt ale tale" laughing cand mai vad cate o minora si mai e si la academie. Nu e asa bestie umana ca tine : P

"Dacă n-ai observat, nu am intrat deloc pe site de 2 zile."
Pai cum nu intrii. Am nevoie sa-mi i-au doza de cearta zilnica cu tine happy. Ma dezamagesti.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"De ce spui asta despre tine?"
Pur şi simplu.Pentru că nu sunt un om bun.
"Te traumatizez destul pe tine."
Dacă activitatea asta de a mă traumatiza pe mine te-ar putea face să stai departe de copii, te-aş lăsa să îmi scrii până nu mai poți zilnic tot ce-ți vine prin minte fără să-ți dau block când mă plictiseşti/scârbeşti prea tare.
"Nu-mi arde cu copile deoarece imi e prea drag de ele."
Nu ziceai tu că ai face sex cu ele dacă vor? La asta mă refeream când ziceam "să traumatizezi un copil".
"am sa incerc sa bag la cap."
Nu te cred. sad
"Nu te mai obosii sa-mi explici asta de 1000 de ori."
Ba da, o să mă mai obosesc.
"Nu te-ai plictisit de mine inca?"
Ba da.Eu nu te văd aşa interesant cum te vedea Hecate, dar nu îți scriu ca să mă distrez/simt bine.
"Pai binenteles ca e pura... face catre mine. "Uite alea sunt ale tale" laughing cand mai vad cate o minora si mai e si la academie. Nu e asa bestie umana ca tine : P "
Nici nu ştiu de ce am mai întrebat. Dacă sunt din anturajul tău e deja clar că sunt nişte troglodite duse cu pluta la fel ca tine.
Academie! I-auzi.Ce faci acum? Încerci să te dai mare că ai prietene cu studii? laughing
Dacă era ceva de capul ei nu îi zicea aşa ceva unui pedofil şi nici nu era prietenă cu tine.
Până la urmă şi tu ai fost la o facultate şi tot vai de capul tău eşti. rolling on the floor
După cum scrii şi înțelegi ce citeşti, nici nu ştiu cum ai putut trece examenele.Cred că şi aia e la fel ca tine.Cine se aseamănă se adună.
"Pai cum nu intrii. Am nevoie sa-mi i-au doza de cearta zilnica cu tine happy. Ma dezamagesti."
Dacă îmi spui asta ca să mă determini să mă opresc să ştii că nu-ți iese. love struck

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Pentru că nu sunt un om bun."
Esti un om enervant.
"Dacă activitatea asta de a mă traunatiza pe mine te-ar putea face să stai departe de copii"
ce suflet minunat ai...m-ai chinuii pe mine numai inspre binele fetitelor.
Sunt doar al tau. Oricum numai tu nu-mi dai seen la mesaje crying

"Nu ziceai tu că ai face sex cu ele dacă vor?"
Pai si ce wtf frate? laughing Nu mai poti tu dormii noaptea daca vrea o minora sub 18 ani sa faca sex cu mine?

"Eu nu te văd aşa interesant cum te vedea Hecate, dar nu îți scriu ca să mă distrez/simt bine."
Nici eu nu te cred. Si hecate nu ma vedea interesant.
Atunci de ce imi scrii mai exact?
La ce raspunsuri te astepti de la mine?

"Nici nu ştiu de ce am mai întrebat"
Am glumit.

"Încerci să te dai mare că ai prietene cu studii?"
Exact.

"Dacă era ceva de capul ei nu îi zicea aşa ceva unui pedofil"
Dar ce trebuia sa-mi zica?

"nu era prietenă cu tine"
Mda daca sunt pedofil ar trebui sa fiu inchis in casa izolat si sa ma torturezi tu intr-una. Sa fii singura mea rasuflare la vreun contact omenesc.
Sa-ti alegi prietenii dupa modul in gandire e un handicap social. E ca si cum ai spune ca eu nu vreau sa socializez cu asta deoarece crede ca pamantul este plat si automat este prost dtpdv.

Intelegi unde bat...

Incearca sa ma jignesti in continuare. oricum numaai replicile astea obosite le ai de aproape un an de zile.
M-am obisnuit cu tine.

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Esti un om enervant."
Vezi că nu e în avantajul tău să mă faci aşa.
"ce suflet minunat ai"
E foarte mult spus.
"m-ai chinuii pe mine numai inspre binele fetitelor."
Bineînțeles.
"Oricum numai tu nu-mi dai seen la mesaje"
Eu ce să-ți fac dacă eşti ratat şi nu ştii să te porți cu femeile...
Normal că-ți dau toate jet aşa repede. sad
"Nu mai poti tu dormii noaptea daca vrea o minora sub 18 ani sa faca sex cu mine?"
Da, exact.Nu mai pot.
"Nici eu nu te cred."
Cu ce? Cu faptul că nu te văd interesant? Mă uimeşte câteodată încrederea asta debordantă pe care o ai în tine.
"Si hecate nu ma vedea interesant."
Cum să nu? Doar a mai zis pe aici că o fascinează pedofilii.
"Atunci de ce imi scrii mai exact?"
Ți-am mai spus o dată.
"La ce raspunsuri te astepti de la mine?"
La răspunsuri care să îmi dea de înțeles că vrei să faci ceva în legătură cu problema ta.
"Am glumit."
Nesărată glumă,ca de obicei.În cazul tău, oricum, m-aş aştepta să ai astfel de prieteni/prietene.
"Dar ce trebuia sa-mi zica?
Să te uiți în altă parte şi să-ți ştergi gurița salivândă. Eventual să-ți dai si două palme.
"Mda daca sunt pedofil ar trebui sa fiu inchis in casa izolat si sa ma torturezi tu intr-una. Sa fii singura mea rasuflare la vreun contact omenesc."
Nu ar avea nimeni treabă cu tine dacă ți-ai păstra fanteziile acolo în cap şi nu ți le-ai mai expune peste tot şi mai mult de atât, nu ai vrea să le pui în aplicare.
"Sa-ti alegi prietenii dupa modul in gandire e un handicap social. E ca si cum ai spune ca eu nu vreau sa socializez cu asta deoarece crede ca pamantul este plat si automat este prost dtpdv."
Să aveți păreri diferite despre anumite subiecte e firesc, dar sunt unele lucruri cu care trebuie să fiți amândoi de acord.De exemplu,cu faptul că pedofilia este o boală.
Iar faci comparații de rahat.E valabil şi aici ceea ce ți-am zis la cealaltă comparație de rahat cu sexul.
"Intelegi unde bat"
Da, înțeleg, dar nu e bine unde bați.
"Incearca sa ma jignesti in continuare."
Nu sunt jigniri, sunt adevăruri.
" oricum numaai replicile astea obosite le ai de aproape un an de zile."
Păi ce să fac dacă vorbesc cu un troglodit ca tine şi sunt nevoită să mă tot repet? sad
Oricum, repetiția e mama învățăturii.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"avantajul tău să mă faci aşa."
Dar ce avantaje am?
"Eu ce să-ți fac dacă eşti ratat şi nu ştii să te porți cu femeile..."
Bine ca imi amintesti tu cu fiecare ocazie. De parca nu stiam.
"Normal că-ți dau toate jet aşa repede."
Ca tine nu imi da nici una.
"Mă uimeşte câteodată încrederea asta debordantă pe care o ai în tine."
Oh te uimeste ceva la mine? Ce frumos sunã. Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu am incredere in mine. Am incredere doar in ce vad. Ma bagi in seama deci imi e indeajuns sa am ceva acolo.
"fascinează pedofilii"
Nu o fascineaza din cate observ asa tare cum te fascineaza pe tine. Pedofilii/toti ciudatii de pe TPU. Bine ca sunt singurul care te mai baga in seama altfel probabil te-ai plictisii sa mai intri din nou pe site.
"Nesărată glumă, ca de obicei"
: P
"În cazul tău, oricum, m-aş aştepta să ai astfel de prieteni/prietene."
Sunt sigur ca te-ai intelege bine cu ei.
"Să te uiți în altă parte şi să-ți ştergi gurița salivândă. Eventual să-ți dai si două palme."
laughing))))) Gurita. Vezi ca incepe sa-mi placa putin. duritate micã. De ce nu ma palmuiesti tu o târcã?
"Nu ar avea nimeni treabă cu tine dacă ți-ai păstra fanteziile acolo în cap şi nu ți le-ai mai expune peste tot şi mai mult de atât"
Ah si tu crezi ca le zic detaliat la toata lumea care imi iese in cale?
Trebuie sa mi le expun si eu undeva... Pe cine as mai scarbii atunci? Daca nu pe tine.
"Nu sunt jigniri, sunt adevăruri."
Bine zeitate morbidick.
Trebuie sa recunosc ca asta a fost bunã rãu de tot.
Ma inchin.

"pedofilia este o boală"
Dar tot nu sunt de acord ca e o boala.
E o boala daca copilul este prepuber. Adica nu i-a crescut par la bibilica.
Sunt eu bolnav din alte motive, nu asta. : ((

| SirenicaCuMomite a răspuns (pentru Morbid):

"Dar ce avantaje am?"
N-am dat de înțeles că ai avea vreunul,doar ți-am spus că să mă numeşti aşa nu te avantajează. Puteai să nu spui aşa ceva şi să nu te înfunzi şi mai tare în rahat.
"Bine ca imi amintesti tu cu fiecare ocazie. De parca nu stiam."
Păi dacă tot simți nevoia să mi te plângi că te ocolesc femeile...
"Oh te uimeste ceva la mine? Ce frumos sunã."
Poate că sună frumos pentru tine, dar nu ți-o spun în sens bun.
"Imi pare rau sa te dezamagesc dar nu am incredere in mine."
Aici nu mă dezamăgeşti.
"Am incredere doar in ce vad."
Cum adică?
"Ma bagi in seama deci imi e indeajuns sa am ceva acolo."
Dacă n-ai fi aşa scârbos în general, asta mi-ar stârni mila.
"Nu o fascineaza din cate observ asa tare cum te fascineaza pe tine."
Dacă mă iau de tine atunci când scrii tâmpenii nu înseamnă că mă fascinezi.
"Bine ca sunt singurul care te mai baga in seama altfel probabil te-ai plictisii sa mai intri din nou pe site."
Da, ce mare realizare pe capul tău, că datorită ție mai intru pe site.Vezi să nu-ți faci şi un scop în viață din asta.
"De ce nu ma palmuiesti tu o târcã?"
La ce fetişuri dubioase ai, n-aş risca că poate te excită.Mai bine dă-ți-le singur.Cu brațul tău lucrat la sală.
"Ah si tu crezi ca le zic detaliat la toata lumea care imi iese in cale?"
În viața reală, probabil că nu, dar aici ți le expui fără nicio jenă.
"Trebuie sa mi le expun si eu undeva."
Bine, atunci fă-ți un jurnal.
"Pe cine as mai scarbii atunci? Daca nu pe tine."
E amuzant şi trist cum mă consideri tu duşmanul tău şi simți nevoia să mă chinui. Eşti foarte obtuz.
"Dar tot nu sunt de acord ca e o boala."
Aha. Dacă nu eşti de acord că e asta nu înseamnă că nu e.
"E o boala daca copilul este prepuber."
Pedofilia prin definiție înseamnă atracția față de copiii aflați la vârste prepubescente.Şi atunci da, ăia peste 12-14 ani nu se mai încadrează aici.Dar tot e o problemă dacă te atrag chiar şi minori de 16-17 ani.Un om matur şi sănătos nu are ce vedea la un copil de vârsta aia.Mi se pare penibil ca la 25 de ani să ți-o arzi cu fete de 17.
Chiar dacă fizic arată matur, psihic sunt tot copile imature şi naive.
Şi oricum, tu ai înclinații şi spre copii foarte mici.Nepoata ta de 6 ani, copilul ăla de 8 ani de pe net......Deci,tot te încadrezi.

| Morbid explică (pentru SirenicaCuMomite):

"Puteai să nu spui aşa ceva şi să nu te înfunzi şi mai tare în rahat."
D-aia nu mai pot eu ca ma "infund in rahat" crezi ca ma intereseaza ce impresi las aici pe site?
"Păi dacă tot simți nevoia să mi te plângi că te ocolesc femeile..."
Sunt ultima persoana care se plange din asa ceva. Si nu ma ocoleste nimeni. Voiam sa exemplific ca macar imi raspunzi fata de altele si apreciez asta. Chiar daca ma consideri prost si alte cele.
"Aici nu mă dezamăgeşti."
Iti place de mine sa fiu anxios asa?
Ciudat.
"Dacă n-ai fi aşa scârbos în general, asta mi-ar stârni mila."
Tu simti ceva pentru mine in afara de scarba? Stiu ca suna penibil. Dar ma refer vezi la mine vre o calitate? rolling on the floor
"Dacă mă iau de tine atunci când scrii tâmpenii nu înseamnă că mă fascinezi."
Am forma un cuplu perfect. Nu vrei sa fim prieteni?
"
Da, ce mare realizare pe capul tău, că datorită ție mai intru pe site.Vezi să nu-ți faci şi un scop în viață din asta."
Ma intristezi.
"Aha. Dacă nu eşti de acord că e asta nu înseamnă că nu e"
Cauta pe net draga daca nu ma crezi.
"
E amuzant şi trist cum mă consideri tu duşmanul tău şi simți nevoia să mă chinui. Eşti foarte obtuz."
Eu te consider prietena mea de pe TPU?
"Un om matur şi sănătos nu are ce vedea la un copil de vârsta aia.Mi se pare penibil ca la 25 de ani să ți-o arzi cu fete de 17. "
O data ce ai trecut de varsta de 16 ani esti matur din toate aproape toate punctele de vedere. Cu ce te-ai maturizat tu asa mult fata de cum erai la 16 ani? In afara de faptul ca nu te mai intretin parintii.O femeie de 22 de ani in cu unu de 30 sau mai in varsta nu mai este penibil? Sau una de 30 cu unu de 50? Deja este foarte normal?
Am inclinatii sa le ofer afectiune/iubire. Sau si ei mie.

| Morbid explică (pentru Morbid):

Of of de ce oare imi pun eu mintea cu toate nebunele.