| Visecolorate a întrebat:

Baieti, ce gesturi facute de iubita voastra v-au impresionat sau v-au facut sa va dati seama ca tine la voi? Sau fetelor, ce gesturi/ fapte i-au impresionat pe iubitii vostri? happy

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Au fost multe momente de vis create de ea. Însă mai presus de orice a fost o zi însorită în care n-am mai suportat să trăiesc fără ea. Trebuia să îi spun ce simt. Şi după doi ani ea încă mă iubea. După doi ani am putut să ascult cum îmi spune că n-a putut niciodată să renunţe la ideea de a fi împreună. Şi m-a făcut fericit. Pentru că mereu am simţit că nu s-a terminat. Şi că într-o bună zi voi fi suficient de puternic încât să o merit. Pentru că eu am ştiut mereu că alături de ea pot fi fericit. Şi ea în tot acest timp m-a iubit. Pur şi simplu.

| Mitrache_Ana_1994 a răspuns (pentru Bacemi):

Draguta povestea voastra sa fiti fericiti

| Bacemi a răspuns (pentru Mitrache_Ana_1994):

Mersi Ana pentru urare happy

| xBya a răspuns:

I`am tras o palma de`aia dureroasa si l-a impresionat, pare`mi`se. Destul de tare incat sa ma sarute imediat dupa aceea thinking

| Scliparici a răspuns:

A venit la mine (noi fiind din orase diferite)

| pufyy a răspuns:

Buna!
Pe mine m'au impresionat urmatoarele lucruri la el big grin :
-faptul ca ma intelege
-faptul ca pune binele meu pe primul loc
-faptul ca se gandeste la ce ar zice ai mei (realizez ca ii pasa de mine)
-ca ma alinta
-ca ma suna dimineata pur si simplu sa ma intrebe cum am dormit :X si multe alte lucruri.
In schimb eu ca fata nu stiu ce e in mintea lui ..insa pot sa-ti spun din ce am observat :
-cai sar in brate si'l sarut in timp ce ma "cearta" ca am uitat sa'l sun laughing sau cand incepe sa'mi povesteasca si uita sa se opreasca laughing
-faptul ca ma dedic "trup si suflet" relatiei
-ca sunt diferita de restul fetelor pe care le'a cunoscut
..si multe altele love struck

Pupici kiss kiss