| emiandreea a întrebat:

Ce le plac baietilor la o fata?winking

12 răspunsuri:
| shadow72 a răspuns:

Cred ca te demoralizez total daca iti dau adevaratul raspuns la intrebarea asta.

| RAY a răspuns:

Sa ne atraga sexual si sa facem sex cu ea asta e motivul pentru care stam cu o fata

| neutrino a răspuns:

Daca o vor pentru sex, atunci fata trebuie sa fie frumusica si prostuta.

| Bøøgey a răspuns:

Bucile.

| Solitude15 a răspuns:

Baietilor la fete le plac : zimbetul ochii naturaletea(machiaj extravagant nu le place) fustele simtul umorului simplitatea si originalitatea funda

| EmmaShefferd a răspuns:

Raspunsul ocolitor: sa fie frumoase si cuminti
raspunsul adevarat: regula de 3 calitati smug doamne pe strada, gospodine in casa, si crve in pat

destul de clar?laughing)

| Cameron a răspuns:

Depinde de fata: sunt o gramada de categorii, dar daca te referi la interioritate, mie imi plac fetele mai misterioase, pe care sa le pot citii cu greu, sa le descopar, imi plac fetele calme si simple, cele care nu stau mult in centrul atentiei si sa aiba macar niste gusturi muzicale asemanatoare cu ale mele iar daca ar fi sa fiu cu o fata, nu as putea sa o pierd pentru nimic in lume.

| Faur_Robert_1998 a răspuns:

Cur,tate,**** laughing ce eu doar zic adevaru

| GabrielaElena98 a răspuns:

Dupa parerea mea majoritatea baietiilor cauta fete frumoase, dezvoltate si cu simtul umorului---> in ordinea asta.

| andelove a răspuns:

1. fundul si sanii 2. zambetul 3.atitudinea 4. inteligenta 5. simtul umorului

| laki1230 a răspuns:

Nu vrei sa stii ce le plac cu adevarat straight face

| AlexandraSanziana7 a răspuns:

Consider ca baietii admira zambetul fetelor, simplitatea, doza de haz, originalitatea, frumusetea. Le plac fetele amuzante si istete. Unora le plac perversele, altora cele timide. Unii adora fetele scunde, altii cele inalte. Oricum, fetele trebuie sa fie ele insesi, sa nu se schimbe pentru nimeni.winking