| babygirl a întrebat:

Ce le plac baietilor la o fata ?

28 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Frumusetea formelor.

| Misterious a răspuns:

Depinde la ce te referi...de la bucatica de piele goala care ti se vede la gat pana la firul de par care iti sta aiurea in cap...modul in care vorbesti si in care gandesti...

| alin88 a răspuns:

Depinde de baiat. Mie, de ex., imi place sa nu-mi fie rusine de ea cand deschide gura. Degeaba arata bine daca n-are si ceva " la etajul superior ".

| Encore a răspuns:

Depinde vai ce intrebari puneti ma...

| urbanghost a răspuns:

Frumusetea, Corpul, Sufletul, Caracterul... lista poate continua. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| ingerash_1766 a răspuns:

Ca orice om, primul lucru la care se uita e ambalajul, dar pe urma va fi curios ce se afla in cel mai excitant organ al femeii, creierul, baietilor le plac fetele inteligente si cu un caracter deosebit

| valyfornike a răspuns:

Eu sunt baiat cam golanutz si eu prima oara cand vad o fata ma uit la fund si la fata daca imi place de ea intru in discutie cu ea ceva timp daca imi place anturajul ei sau calitatile o intreb daca vrea sa fie prietena mea daca nu vrea ma simt oleaca distrus! asta depinde de personalitate eu cam pun suflet in iubire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place asa, cum merge, asa cu soldurile unduite, asa cu simulari pentru tot barbatul care mai este inca...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feminitatea.simplitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de baiat... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul, sinceritatea, corpul,. dar depinde si de baiat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie ingrijita! Dar nu pitipoanca sau mai stiu eu ce fitoasa. Dar nici murdara sa nu fie, sa fie ingrijita, feminina!
Asta e parerea mea, baiat fiind

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa o suga bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie mereu plina de viata si sa se mindreasca cu ea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca pe majoritatea baietilor mai usuratici ii intereseaza cel mai mult aspectul fizic, cum arata si dupa aceea m-as mira sa se gandeasca ce are fata aia in cap, ca degeaba are frumusete si nu cultura generala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...Cred ca mai intai se uita la aspectul fizic si dupa aceea la familie.prieteni.anturajul.inteligenta.pentru. baieti conteaza f. mult prima impresiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felul cum arata, cum gandesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplitatea si inteligenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La baieti le place aspectul fizic in general asas toti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie buna si stiti voi la ce ma refer sa arate bine si sa nu fie curvulisca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie cuminte sa fie sexy sa fie frumoasa, bogata si porno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa va spun ceva daca va place de o fata va place asa cum este daca nu stati m-ai departe de ea nu este bine sa jigniti o fata daca nu arata bine asa cum vreti voi ca nu toti suntem la fel.Toti avem ceva diferit si de aceea daca iti place de o fata trebuie s-o apreciezi dupa calitatile ei, sinceritatea ei si apoi iti dai cu parerea dupa ce o cunosti cat de cat. Sper ca am fost de ajutor cu ceva.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Evident toate incep cu aspectul,doar ala e ceea ce vezi prima data,si oricat ar nega fetele asta vad si cauta si ele la un baiat, cat de cu bun simt, inteligent, cate campionate de sah o castigat, cand umbla la costum etc is... de fapt nu's pe lista de prioritati...

| Cressida a răspuns:

Bai, i-a gandeste-te mai binetongue. In primul rand pune ochiul pe un baiat si daca sa zicem afli k nu are prietena intra in discutie cu el si intreaba-l direct cum i-ar placea lui sa fie iubita lui...si il intrebi asta sub pretextul :" cum se face k nu ai iubita, de ex cum ar fi cea mai potrivita pentru tine?". Extrem de simplu, o sa-ti admire sinceritatea.Vezi ce zice si hotaraste tu daca esti genul lui si daca ar putea exista cv intre voi.Nu trebuie sa te schimbi la modul general ca sa fii pe placul majoritatii baietilor fiindca fiecare dintre ei vor o iubita mai speciala.winking

| eeellleeennnaaa a răspuns:

Majoritatea baietilor la plac la o fata aspectul fizic. dar sunt si baieti care apreciaza mai mult caracterul fiecare baiat cu preferintele lui nu sunt baiat asa ca nu pot sa iti spun nimic sigurlaughinglaughing

| natty a răspuns:

Depinde si de baieti! Unora le place corpul, altora fata, altora caracterul, altora sufletul, dar daca sincer mai multi baieti se uita la fata si la aceea cum vorbesti, cum te comporti!

| krysty78 a răspuns:

Iti spun eu ce le place baietilor am trecut prin ce treci si tu uite:le place ca fata respectiva sa aiba sani mari, un funt bombat, sa aiba fite dar sa le placa dar te sfatuiesc sa nu faci ce iti spune un baiat mai ales daca vrea sa te sti tu ce no face eu nu am facut dar a facut-o alta colega de a mea si acum e pedepsita pe viata.totusi lasa exista un baiat pentru fiecare

bafta in viata