| Floare_Borbinceac_1968 a întrebat:

Ce legatura ase sexul cu dragostea?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da ce e dragostea daca nu-i sex? ca noi i dam alt nume acelasi lucru

| corbulalbrosu a răspuns:

Dragostea implica de obicei si sexul insa sexul ni implica decat rareori dragostea.

| Xpressurself a răspuns:

Cam asa-i

| Xpressurself a răspuns:

Sexul este suportul dragostei in general, si cand spun in general vreau sa spun ca sunt ulele exceptii, precum si dragostea fata de membrii familiei ca frate, var mama, samd, cazuri in care nu este nevoie de sex.
Fara sex de calitate niema dragoste. Or sa sara multe domnisoare in sus si o sa-si raneasca scafarlia dand cu ea de tavan insa stiu si ele ca esa este. Fetele viseaza la cai verzi pe pereti. Asta se vede in general cand vorbesti cu ele si raspunde acel CD blocat repetand "am prieten." Trebuie sa scuturati putin player-ul ca sa-si revina la normal si sa le spuneti ca nu va deranjeaza un menaj a trois.

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

N-are