| anonim_4396 a întrebat:

Ce liceu ati alege: Garabet Ibraileanu, Miron Costin sau Dimitrie Cantemir (Iasi)? Argumentati va rog! Multumesc anticipat. happy Scz categoria. big grin

3 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Cred că din astea trei, Ibrăileanu. Dar dacă am vorbi la modul general, ţi-aş recomanda total alt liceu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu ca sunt licee mult mai bune decat acestea, dar media nu`mi permite. 9.37 e media mea 5-8 si am aproximat media care o voi avea la examene si imi iese 8.56 happy.

| catalinmititel a răspuns:

Garabet inbraileanu acolo sunt professori mai cuminti mai buni... funda?