| anonim_4396 a întrebat:

Ce locuri bune pentru agatat femei stiti asa mai bune? sunt din bucuresti... astept pareri...

Răspuns Câştigător
| AmphetamineGirl a răspuns:

In toaletele publice, ia vezi smug sigur dai de una buna pe acolothumbs up

| napoleon16 a răspuns (pentru AmphetamineGirl):

Adica in baia fetelor? pai nu o sa imi dea cu o geanta in cap?

6 răspunsuri:
| xXx_6966 a răspuns:

Incearca prin baruri sau cluburi. daca nu-ti merge incearca pe internes. Bafta Funda?

| DracusorImpielitat a răspuns:

E bine la Bambu. happy

| napoleon16 a răspuns (pentru DracusorImpielitat):

La bambu nu am cum sa ma duc ca se fumeaza si nu am voie fum de tigara...sryy

| DracusorImpielitat a răspuns (pentru napoleon16):

Da ce raspuns am putut sa dau, la varsta mea "inocenta" de 12 ani.

| Pisiiii a răspuns:

Pe autostrazi sau eu stiu... pe la bordeiuri.