| Căpșunica2 a întrebat:

Ce mai ramane unei persoane care nu stie sa se comporte, care nu stie sa iubeasca,care nu are curaj sa lupte,care se comporta monstruos cu oamenii care o iubesc si ajunge sa isi dea seama abia dupa multi ani de asta?
Ce mai ramane unei persoane care a pierdut iubirea,respectul, increderea unui om ce o iubea?
Cum mai poate trai cineva care si-a pierdut pentru totdeauna iubirea vietii jumatatea ei?
Ce mai are un om lipsit de curaj care il condamna pe cel ce o iubeste cu tacerea si indiferenta sa?
Nimic...Un altfel de om nu merita sa traiasca pentru ca nu stie sa traiasca printre oameni.
Eu sunt persoana aceea.
Eu am pretins de atatea ori de la viata dragoste dar cand o primesc nu numai ca nu stiu ce sa fac cu ea dar fac toate cele scrise mai sus.

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Sterge-ti mucii, da-ti doua palme si mergi mai departe
fii puternica, ce caspuna faci?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Banii aduc fericirea sa stii. O femeie te baga in pamant dar banul te ridica in slavi. Fara bani nu esti nimic. Daca fetele erau ca pe vremuri sa se ocupe de gatit si sa aprecieze omul de langa ea era fain dar nu mai e asa acum

| Doub a răspuns:

Si? in loc sa-ti plangi de mila, ai putea sa inveti din greseli, iti ceri iertare si cel mai important te ierti pe tine
Mergi mai departe, indiferent ce ai facut, o poti lua de la capat si sa traiesti frumos asa cum vrei tu.

| Căpșunica2 explică (pentru Doub):

Asta imi spun si eu in fiecare zi dar nu e deloc usor pentru ca imediat dupa ce imi fac curaj imi revin in minte regrete multe si amare deoarece faptele din trecut au influenta asupra a ceea ce traiesc azi.
Mi-am pierdut jumatatea intelegi? Am pierdut omul ce ma completa si simt un mare gol.
Un gol imens si singuratate si mie teama sa nu cad in depresie pentru ca singuratatea va mai dura pentru ca nu mai pot privi per altcineva daramite sa iubesc si sa uit crying

| Căpșunica2 explică (pentru Doub):

Asta o sa facwinking

| Doub a răspuns (pentru Căpșunica2):

Sterge-ti mucii, da-ti doua palme si mergi mai departe
fii puternica, ce caspuna faci?

| Morfino1 a răspuns:

No money, no Funny

| L3G3nDaR a răspuns:

Invatam din greseli, nu conteaza ca nu stii, conteaza sa incerci sa te comporti sa iubesti si sa respecti fara astea suntem toti inumani, dar nu ii prea tarziu sa faci o schimbare in viata ta de zi cu zi. Sfatul meu e sa accepti pe cei care te iubesc si sa incerci incet incet sa ii respecti!