| Alina_7937 a întrebat:

Ce medicamente sa iau daca nu mi-a mai venit ciclul de trei luni pentru ca am abia un an de cand mi-a venit prima oara? (nu-mi spuneti sa merg la ginecolog)

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici un medicament, asteapta. Nici de ginecolog nu ai, deocamdata, nevoie. face parte din dereglarile normale la varsta ta. Daca nu ai dureri, asteapta ca iti va veni. Poate dura si un an fara sa fie ceva grav.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai nevoie de tratament hormonal, cine altul sa ti-l dea decat ginecologul?

| MikyMi a răspuns:

E singura solutie ginecologul! El iti poate recomanda ce e mai bun pentru tine, noi nu suntem medici. Daca spunem niste medicamente si in loc sa-ti vina ciclul dai in altceva?! Invinge teama de ginecolog, du-te la privat ca sunt draguti cu tine si nu te doare un consult.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia niste ceanura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repeta intrebarea scriind la inceput : "pentru dl. dr. Bogdan Doroftei"

| Stefania_Radoi_1992 a răspuns:

Ce medicamente sa iau daca nu mi-a mai venit ciclul de trei luni pentru ca am abia un an de cand mi-a venit prima oara? (nu-mi spuneti sa merg la ginecolog)