| cetrist a întrebat:

Ce ore se fac la profilul Electric? mersi

7 răspunsuri:
| BoBoLiNo92 a răspuns:

LoL Nu`i Adevarat... Intradevar se pune baza pe Electrotehnica dar mai mult module. Modulul 1 2 3 4 5 etc in functie de profesori... Eu am avut aproape 4 module pe zi o ora de mate pe saptamana.

Răspuns utilizator avertizat
| nuta a răspuns:

Sigur nu dragoste&sexlaughing

| SunnyMidnight a răspuns:

In primul rand o sa faci module gen:securitatea si sanatea in munca, masurari electrice, circuite electrice, practica etc pe langa fizica matematica si etcwinking

| euanonim16 a răspuns:

La profilul electric se fac 6 module. Si in rest faci:Romana,mate,geografie, chimie,,sport,istorie,franceza,engleza,biologie,fizica, religie, logica si informatica.

| Adelina_Ana_2000 a răspuns:

Ce se face la electric