| angelpeke a întrebat:

Ce parere aveti de fetele care s au culcat cu mai multi baieti?

17 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Fete cu experienta care stiu ce vorlove struck

| MMihai a răspuns:

Că nu dau dovadă de exces de fidelitate și depinde, dacă schimbă bărbații "ca șosetele" e curvă.
Dacă o mai face și pe bani, este prostituată.

| anka89 a răspuns (pentru MMihai):

Ia explica-mi si mie mai clar diferenta dintre curva si prostituata? Ca eu cred ca aia care se culca pe bani si aia care care ii pe centura sau alea de pe la bordele sunt una si aceleasi, adica si curve si prostituate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MMihai):

Nu există diferenţe între curvă şi prostituată, sunt sinonime, la fel ca şi panaramă sau târfă, toate sunt sinonime.

| Picasso a răspuns:

Ca stie sa se culce!

| anka89 a răspuns:

Atata timp cat nu au facut-o pe bani, nu am nici un fel de parere, este corpul lor si fac cu el ce vor.Si inca nu am inteles de ce inca mai continuam sa le judecam.
Sti ca in ziua de azi peste 80% dintre cuplurile casatorite isi inseala sotii si sotiile? astea, acum cum sa le numim?
De ce tot timpul intrebarea este asta pe care ai pus-o tu si nu "Ce parere aveti despre baietii care s-au culcat cu mai multe fete?"
Deci ma gandesc ca traim in 2011 din cate stiu eu, si femeia inca mai e considerata curva daca se culca nu numai cu mai muuuuulti ci numai cu 5 sau chiar si 3 de exemplu.Hai ca din partea barbatiilor te mai astepti la raspunsuri de genul"ii curva", dar din partea la fete, asteptam o gandire mai logica.
Oricum peste putin timp o sa le considerati si pe cele care nu se casatoresc virgine curve.Lumea a inaintat destul de mult si mie mi se pare normal ca femeia sa intretine relatii sexuale inainte de casatorie si cu alti barbati cu care este intr-o relatie,chiar daca relatie dureaza si o luna, asta e ce sa facem, asta atat timp cat nu face din toate o aventura de o noapte.
Si hai sa fim seriosi ca la aproape toti ni s-a intamplat sa avem o aventura de o noapte.

Si la urma urmei nu ar exista nici prostituate sau nici curve daca NU ar mai exista barbati\baieti sa plateasca pentru sex sau un sex oral.Nu-i asa?

| cal3star a răspuns:

Atata timp cat nu se culca imediat (in 2-3 zile) dupa ce il cunoaste.
Deci daca o fata se culca cu un baiat dupa cel putin 2-3 saptamani, nu cred ca e "c*rva" daca asta e cuvantul care il astepti.

Asta e parerea mea.

| Zartbitter a răspuns:

Ce părere ai despre băieții care s-au culcat cu mai multe fete?
Fiecare om este diferit. Soția mea a avut 10-15 parteneri cu care s-a culcat înainte de mine. Eu am avut 10-15 partenere cu care m-am culcat înainte de ea. Asta nu înseamnă că, odată ce ne-am descoperit unul pe celălalt vom continua să facem asta. Sau că suntem deranjați de acest lucru. Dimpotrivă.
Oamenii învață în fiecare zi câte ceva nou, iar asta îi face să se schimbe. Lucrurile evoluează și cu siguranță și părerea ta despre fetele care s-au culcat cu mai mulți băieți se va transforma într-o părere diferită pentru fiecare dintre aceste fete.
Unele sunt pot fi curve, altele pot fi mult mai deștepte decât tine.

| anka89 a răspuns (pentru Zartbitter):

Cat de bine imi pare ca mai gandeste cineva ca mine. Exact asa voiam sa ii rasund si eu

| GiveMeYourPussy a răspuns:

In general fetele acealea nu vor avea o relatie serioasa...cor ajunge pe la varsta de 50 fara sot... din cauza ca c toti baietii o vor lua doar pentru ai trage o ____! sper ca nu esti una dintre elewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te la intrebarea lui vancheez.aceeasi problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca e o panarama care o stie tot orasul mai ales daca are 16 17 ani e si mai grav

| YumiSukinanda a răspuns:

Prostituate si niste tampite fetele trebuie sa aiba doar un singur baiat langa ele acelea care sunt prostituate nu se voor putea trai cu un baiat niciodata

| Bogdan009 a răspuns:

Aaaa Curve!

| Allynushea a răspuns:

Dupa parerea mea depinde si cum se intampla asta! Da, am o parere proasta despre cele care nu au un iubit si se culca azi cu unul, maine cu altul sau care are un prieten si pe langa el mai are 7! nu mi se pare gresit sa te culci cu un baiat cu prietenul tau si daca e sa nu mearga relatia asta e, ai incercat! dar nu sunt de acord nici sa te culci cu un baiat in primele zile iar apoi sa te trezesti singura si lucrul asta sa se repete! intr-un caz ca acesta trebuie sa fii foarte atenta :*

| d4nutz007 a răspuns:

Ca e nehotarata nu e bine sa ai iubita o din asta doar daca ai so sti tu ma rog... o palere nu prea buna putin sau deloc daca e nesimtita nu imi place daca te place poate!\

| Chiorull a răspuns:

Ce intelegi prin mai multi? totuna cu prostituatele, numai ca alea recunosc ca-s panarame si c-o fac pe bani, celalalte nu. deci pe langa faptul ca-s bagaboante, mai se mint si pe sine.