| cherrybomb a întrebat:

Ce parere aveti de gestul facut de acest baiat
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v 3kj90Er5_o#!? Eu un am ramas fara cuvinte:)

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lipsa de ocupatie.

| ascovit a răspuns:

Foarte frumos din partea lui, si mai e si dragutblushing {hee hee}
In fine, speram ca nu a aruncat acele foi, face mizerie:-s

| ShowTim3 a răspuns:

Epic win big grin

| whoocares a răspuns:

Doamne cat de frumooosss :X:X

| ChioruL14 a răspuns:

Ce-o fi zis dupa ce a terminat de facut filmul "daca nici cu asta nu o impresionez ca s-o cordesc..."

| xKaяikatuяix a răspuns:

Ce dulcee! As vrea ca si iubitul meu sa fie asa love struck!

| KimBianca a răspuns:

Doamne love struck. am dat si like si comm acolo dar trebuie si aici =]]. blushing. foarte frumos love struck dar daca noi ne minunam asa [cel putin mie mi-a provocat o multime de fluturasi =]] day dreaming ] ma intreb care a fost reactia fetei? as fi vrut sa fiu langa ea sa ii vad reactia cand a vazut video`ul. oricum love struck a fost foarte curajos din partea baiatului. Se vede ca o iubeste love struck

| DCSHOE a răspuns:

Am observat unele greseli, dar nu asta conteaza. Conteaza GESTUL in sine! Frumos din partea lui, sper sa nu o fi facut cu un scop anumehee hee

| Consumptive a răspuns:

Un gest foarte, foarte frumos! Replay! :X

| PufarinaXD a răspuns:

Nu mai gasesti baieti asa romantici, cu greu! E impresionant! Vreau si eu :O3!

| justagirl1 a răspuns:

Superbbbb :X

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Aww ce dulceelove struck Este foarte greu sa mai gasesti baieti romantici, dulci care sa aiba curajul sa posteze pe yt sentimentele lui:X Dar lasati greselile:-l Voi ceilalti[ma refer la baieti] nu ati avea curajul sa faceti asa ceva pe strada si sa se mai si uite lumea la voiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare ceva grozav! Este la fel ca ceilalti adolescenti! Cu parul dat cu gel, imbracat la moda! Vrea sa para interesant, dar nici macar nu stie sa scrie!

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca esti baiatraised eyebrows. Ca fata sigur nu esti...Ai avea curaj sa faci asa ceva?raised eyebrows. Poate baiatul este la moda, este ca ceilalti adolescenti, dar a avut curajul sa isi exprime sentimentele pe un site. Unde peste 1 milion si ceva de persoane intra, iar tu? Nu cred ca ai avea curajwinking. asa ca taciwinking

| mihai1478 a răspuns:

Ma, chiar daca baiatul este un pic cam prea la moda, a facut un gest foartea frumos, este ceva mai unic asa ceva, nu toti baietii ar putea sa faca asta in plina strada. Tipul a avut curaj si sper ca a avut si un gand bun cand a facut acel videoclip!