| christ91 a întrebat:

Ce parere aveti de o fata care o face la prima intalnire,avand in vedere ca e timida,cel putin aparent,adica nu se poate sa fie cuminte si pentru ca ma place foarte mult sa o faca cu mine si inca o intrebare credeti ca ar fi bine daca as intreba-o daca a mai facut-o cu cineva la prima intalnire,bineinteles ea poate spune orice,cum sa aflu detalii in privinta asta, ea fiind din alta localitate, nu stiu ce sa mai cred,,,,

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O fata care cedeaza de la prima intalnire nu se mai poate numi fata serioasa

| FoarteLetargic a răspuns:

Daca vrei sa aflii mai multe detalii, inceraca sa te apropii de ea, sa vorbesti cu ea diferite subiecte. Indata ce ii castigi incredere, o poti intreba ce ai mentionat tu mai sus. Pace tie!

| christ91 explică (pentru FoarteLetargic):

Ce fel de subiecte, da-mi exemple te rog frumos

| FoarteLetargic a răspuns (pentru christ91):

Acum, serios, nu poti intretine o discutie cu o fata? Pai sa vedem : intreab-o ce ii place (muzica, filme etc.), fa-i complimente, daca va intalniti, o poti surprinde cu o floare sau ceva asemanator. O sa gasesti mai multe subiecte de discutie pe parcurs ce relatia voastra avanseaza.

| christ91 explică (pentru FoarteLetargic):

Bineinteles,am facut asta deja, numai ca ea este asa retrasa timida, nu stiu cum sa-ti zic si nu prea vorbeste mult mai mult eu, vorbeste mai mult cand se suparahappy

| anonymus07 a răspuns:

Bre',poti sa fii si fat frumos cu peisul cat un camion.Nici o fata n-o face la p[rima intalnire decat daca-i curva oh go on

| neutrino a răspuns:

Daca e buna la pat si nu-ti pasa ce ai pupat pana acum pastreaz-o, pana gasesti pe altcineva. Dar nu o mai scoate din casa!

| Fartie a răspuns:

Bitch yawn

| LolaBola1111111 a răspuns:

Las-o in pace ca ii curva