| Theodor6x9x6 a întrebat:

Ce parere aveti de oamenii gay? Eu am un prieten care are fantezii cu Mircea Cartarescu. Credeti ca e ok?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca o fi vreun puști cu mintea necoaptă, te cred.

| Kaℓi a răspuns:

Nu cred ca e deloc ok. Ai citit ceva de el? e naucitor!
Citeste "Nostalgia" si o sa intelegi despre ce vorbesc.

| RAY a răspuns:

Cu dragnea nu are? ca eu am haaaaaaaa, nu vad ce il atrage la Mircea Cartarescu, sigur e gay? nu are gusturi bune

| Violleta2022 a răspuns:

Te referi daca-i ok ca gay, sau ca are fantezii cu cineva?

Am lucrat cu gay si am cunostinte gay, oameni simpli, placuti, curati si inteligenti. Oameni ca noi toti, doar ca nu se dau la tine sa-ti faca avansuri laughing
Nu, nu am nimic impotriva lor si nici nu ma afecteaza orientarea lor sexuala!

| corbulalbrosu a răspuns:

Si cei cu orientarea sexuala diferita de a noastra sau a altora indiferent de ce natura le este orientarea lor sexuala mostenita si inscrisa in codul lor genetic, reprezinta oameni perfect sanatosi exact ca si noi ceilalti. Sa fie sanatosi si sa traiasca in armonie cu ceilalti!

| Theodor6x9x6 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu prea cred ca e sanatos...Am auzit ca are gaozu' electrocutat.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Te felicit pentru raspunsul tau! Jos palaria! Daca toti ar gandi ca tine si ar fi toleranti cu ceilalti am fi departe ca popor.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt si ei tot oameni, fiecare e liber sa aleaga ce vrea. Daca lor le place e ok.

Răspuns utilizator avertizat
| Lichan1 a răspuns:

Ăia nu-s oameni ăia îs cu totul alta specie