| Cristina_2136 a întrebat:

Ce parere aveti de sarutul la prima intalnire?hee hee

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu m-am sarutat niciodata de la prima intalnire.Nu mi se pare potrivit sa te implici fizic-orbeste, fara sa cunosti persoana.Personal,nu sunt de-acord cu aceasta practica, dar totodata tine de principiile fiecaruia.

27 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu cred ca am sarutat pe cineva de la prima intalnire; am o parere ok, daca ambii se simt confortabil si isi doresc sa se sarute, de ce nu? Probabil ca eu nu am simtit acel click cu cineva de la prima intalnire.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu am o regula "niciodata sa nu te saruti la prima intanire", asa il pui pe jar si nu o sa credada ca esti o fata "usoara".

| Parintele a răspuns:

Depinde ce fel de intalnire este. daca vizeaza sexul e ceva normal. daca e ceva gen love depinde de tine ce strategioe folosesti, dar cred ca un pupic la despartire e mai de folos pentru o fata.sa aprinda si ea calcaiele craiuluihee hee

| lia a răspuns:

Daca intalnirea decurge cum te-ai asteptat si daca simti atractie fata de el este normal sa va sarutati happy
Important este ca sa nu grabiti lucrurile dupa happy

| Ben. a răspuns:

F buna!

| Lorenada a răspuns:

Da, este de neuitat si dupa care te simti ca un fluture in bataia vintului.happy

| Crisu_8081 a răspuns:

Avand in vedere intalnirile esuate de care am avut parte in ultima vreme... m-am lasat de sportul astalaughing depinde cum a decurs intalnirea si daca iti place de persoana respectiva. Mie imi place sa amagesc:un sarut scurt, fara limba...sa aiba la ce sa viseze pana data viitoarehee hee dar, cum ziceam...depindebig grin

| want2bMajestic a răspuns:

Este ceva c nu se uita asa de usorhappyhappyhappyhappyhappy

| LuS[z] a răspuns:

E ok doar daca e pe obraz

| bibitza a răspuns:

Eu una nu am stat decat cu un singur baiat din prima seara, adica ne-am sarutat.nu am fost si nici nu sunt de acord cu sarutul la prima intalnire dar baiatul acela a avut acel ceva big grin

| AllenTJ a răspuns:

O parere buna normal, de ce ai vrea direct sex? laughing

| sese a răspuns:

E normal. Este o promisiune pentru viitor

| cristina_6456 a răspuns:

Mi se pare ceva normal atat timp cat nu mergeti mai departe... va opriti la sarut e ceva firesc intre 2 persoane care se plac

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

E cel mai dulce... dar dupa aia t obisnuiesti sh toate devin dulci...hee hee

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

Mi s-a intamplat de cateva ori sa ma sarut cu fata la prima intalnire, de obicei acest sarut duce la ceva mai multwinking Fata cu care consideri si vrei sa ai ceva mai mult pe termen lung, nu se srauta la prima intalnire, o lasi sa viseze la acel sarut ceva vremewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU spun ca nu e bun, si un sarut e scump pentru o necunoscuta, mai intai trebuie sa o cunosti mai bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai dulce, ca dupa aceea te prea obisnuiestilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi place tipul, si stiu ca ne vom intalni dupa, de ce nu? ca nu sunt la gradinita big grin
Asta e parerea mea, cu toate ca nu am mai avut o prima intalnire de 5 ani laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie sincer ca de multe ori nu e decit o formalitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfailaughing... ap daca te saruti de la prima intalnire esti ca o curvalaughinghehe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca satutul la prima intalnire iti da o caldura imensa dar sa stii cu cine te sarutii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu prea cred ca e ok la 2nd date e mai ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pfff, mai tare m-ati derutat laughing Eu cu prima preitena m-am sarutat la prima intalnire, la despartire si a fost misto, da a venit asa instantaneu.Acum vreau sa ies cu o fata si nu stiu ce sa fac daca sa incerc la fel cum am facut cu prima, care s-a dovedit a fi o curva, sau sa vad abia mai tarziu.Si fata cu care vreau sa ies acum nu e romanca e din afara! So, cineva o parere? De preferat o fata. am siun mail daca asa :rudy_styyl@yahoo.com Tnx!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pate dupa acel sarut se leaga ceva inte ei

| gwen_7422 a răspuns:

Este frumos...si daca faci asta inseamna ca nu mai ai ochi pentru alt cineva

| Shannon a răspuns:

Parerea mea este ca daca exista atractie reciproca intre 2 persoane.de la prima intalnire.de ce sa nu va sarutati? Pentru ca pana la urma, daca iau decizia sa se intalneasca in continuare.asta tot se va intampla...Deci.de ca sa mai astepti, daca asta vrei.pana la urma.Si in legatura cu prejudecatile oamenilor.gen.esti o curva daca faci asta de la prima intalnire...Nu te gandi la asta, pentru ca ceea ce vrei si ceea ce simti tu conteaza cu adevarat! :p