| Acadeeeaa a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral intr-o relatie stabila? Argumentati raspunsulbig grin

Răspuns Câştigător
| fgsxbfhg a răspuns:

sunt pro dar numai si numai intr-o relatie stabila e ceva normal... inainte sa incerc si mie mi se parea ca este cea mai orobila forma de a te injosi in fata unui barbat dar cand am incercat nu mi sa mai parut asa e o placere ca oricare alta toatea lumea a incercat o data si daca nu a incercat o sa incerce.laughing tu incearca daca nu iti place spune-i. dar numai intr-o relatie stabilawinking

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| PsyhoWoman a răspuns:

Sunt contra happy

| Acadeeeaa explică (pentru PsyhoWoman):

De ce?

| PsyhoWoman a răspuns (pentru Acadeeeaa):

Mi se pare urat! nu stiu n-as putea. plus ca..mama sa ai asa ceva in gura nu stiu..ca el se desfasoara cu mana si nu cu gura e altceva! iar atata timp cat eu nu astept sa mi se faca asa ceva :-& nu fac nici eu big grin

| Mell1321 a răspuns:

Fiecare cu parerea lui. Depinde cat de sigura esti pe tine ca vrei sa faci acel lucru cu persoana respectiva. Nu mi se pare un lucru foarte scarbos, mi se pare un lucru normal. Logic ca nu se compara cu ce vezi in filmele porno laughing wai...alea chiar sunt dezgustatoare.

| fgsxbfhg a răspuns:

Am incercat sa iti raspund la mesaj dar nu pot mai bine imi trimiti tu id de mess si vb mai usor laughing toate intrebarile tale vor avea raspuns :*

| Administrat0r a răspuns:

Cred ca... e ca o acadea big grin

| Awesome4Ever a răspuns:

Este ceea ce tine relatia ca un ciment. E raspunsul la tot.

| Acadeeeaa explică (pentru Awesome4Ever):

Adica?

| Awesome4Ever a răspuns (pentru Acadeeeaa):

Adica prelungeste orice relatie cu cel putin 2 luni.

| Acadeeeaa explică (pentru Awesome4Ever):

De ce doar atat laughing?

| Awesome4Ever a răspuns (pentru Acadeeeaa):

Hai sa zicem ca se prelungeste cu 3 zile pentru fiecare blowjob.

| lexcc a răspuns:

Ai de p*@## me laughing
dupa ca ii dau o m#ie sa ma pup in P#la?

Categoric sunt contra

nu stiu daca esti fata sau baiat, dar daca esti baiat, nu fa asta laughing du-te la o panarama daca vrei sa iti suga p#la tongue

| ANdreeaLoveHim a răspuns:

Categoric nu, pentru asta exista c*rve! Iar denumirea de sex oral mi se pare cumva deplasata intrucat placerea este doar de partea celui caruia i se face, iar ideea in sine parca te duce cu gandul doar la o femeie de ocazie. happy