| butterfly27 a întrebat:

Ce parere aveti de sexul oral?

Răspuns Câştigător
| HackMyWorld a răspuns:

Daca persoana careia i se face sex oral este curata, nu vad de ce nuhappy este relatia lor, fac ce vor in eahappy mie mi se pare nu lucru abslut normal. succes

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Mie imi place sa o fac ei, si daca ei ii place sa mi-o faca mie atunci este bine. Dar nu as accepta ca cineva sa-mi faca asta numai pentru placerea mea, daca ea nu s-ar simti bine.

| MMihai a răspuns:

Buna, dacă acțiunea o face individa și de neacceptat, dacă trebuie să o fac eu.

| Leocerba a răspuns:

E un dialog cu alt fel de mijloace smug dar am auzit atatea inepții legate de sexul oral incat a trebuit sa ma las...de ascultat, desigur.

| FuckOnCocaine a răspuns:

Fiecare cu fanteziile lui, ce-mi pasă mie?!

| opacatoasa a răspuns:

E necesar. =]]

| FOCUS a răspuns:

E ft excitant, crede-ma pentru amandoi, daca dai si primesti...si nu are gust rau, acum depinde si de persoane, cunosti acest raspuns?batting eyelashes

| AnDrUsSkA a răspuns:

Este foarte eficienta. Din cate am auzit nu are gust rau si e o buna metoda pentru a va apropia.Bye!