| antiJustLoOkingArOund a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta intrebare?
http://www.tpu.ro/......m-curge-s/
Mie sincer mi se pare penibila.

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu eşti în mod cert mai penibilă decât userul în cauză.
O singură întrebare dacă mai văd postată de pe contul ăsta, ai cuvântul meu că încep să te urmăresc şi să te raportez.
ÎMI STRICI RETINA!
Flit!

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mie mi se pare ca de cateva zile TPU a devenit site de divertisment pentru toate curvele cu imaginatie bogata, fantezii care nu au unde sa si le destainuie.numai ca ele folosesc trecutul nu viitoru. mi-e mila de mintea lor bolnava. daca sunt in stare sa inventeze asa ceva, sa le duca mintea pana acolo ce le-ar opri mai tarziu sa nu puna in practica.
da mi se face scarba cand vad intebari din-astea, mai era una ca se masturba cu telefonul pus pe vibratii.
si apar din ce in ce mai multe, sau sunt vreo doua cu conturi multiple.
in fine, vad ca deocamdata nu face nimeni nimic, ma refer la admini, asteptam... ceva.

| SweetCandy a răspuns:

Tu esti userul ''antibanana'' rolling on the floor nu am cum sa am o parere despre o persoana care nu exista pentru mine, ar trebui tratata cu indiferenta, iar intrebarile sa fie raporttate astfel i se va inchide contul.

| Ionutzz97 a răspuns:

Da ft penibila

| Adeliи97 a răspuns:

Tu vorbesti de JustLoOkingArOund, dar tu esti vai mama ta; pui intrebari ca sa te afli si tu in treaba

| JeTeLove a răspuns:

Tu chiar ai ceva cu fata aia. Fii tu mai inteligent/a si vorbeste cu Raluca, sa iti stearga acest cont, sa faci pace cu acea JustLoOkingArOund si sa nu ne mai stresezi cu intrebari de genul. In loc sa te enervezi din cauza altcuiva, mai bine pui mana si raspunzi la intrebarile serioase de pe acest site. Sunt mii de oameni care au nevoie de ajutor, in cazuri reale. Gandeste-te si tu putin...

| SalutTpu a răspuns:

Acum mancam o banana laughing... si cand am citit mi s-a facut scarba si n-am mai terminato. :-& :-&

| Simonaxstyle1 a răspuns:

E cea mai tare! TU esti un idiot/a rolling on the floor. cum sa nu o apreciezi ca isi impartasete problemele si dilemele cu noi? da`te drecu