| olp918 a întrebat:

Ce părere aveți despre băieții 18-19 ani, care își lasă mult păr pe picioare? Abdomen/piept?
Aștept un răspuns mai mult din partea băieților, dar și fetelor deopotrivă.

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vor sa para mai masculini

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat de iesit din comun a devenit ca un barbat sa nu se epileze?

| Violleta2022 a răspuns:

Ca sunt foarte masculini.

| dullcat a răspuns:

Asa cum am mai tot spus pe aici, parul de pe corp e doar o preferinta personala care trebuie respectata.E aiurea daca tu te apuci sa judeci oamenii banzandu-te pe asa ceva sau ceri altora sa faca asta.

| Mayhem666 a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu corpul sau. Mie personal nu imi place.
Un corp (nu conteaza ca e de fata sau de baiat) pare de 100 de ori mai atragator cand este lipsit de par.
Oamenii parosi ma fac sa ma gandesc la oamenii cavernelor, unga-bunga stii tu. Dar na, unora le plac oamenii asa mai parosi, fiecare cu preferintele personale.

| Hyperion7 a răspuns:

Nicio părere, se dau ei mari masculi alfa, dar ai fi surprins cat de firavi sunt unii în interiorwinking

| sammie a răspuns:

Dau dovada de masculinitate. E foarte ridicol sa te epilezi pe picioare si pe maini ca barbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt barbati adevarati. Cel putin d.p.d.v fuzic. Mi se pare aiurea sa te epilezi ca barbat, mai ales pe picioare.

| Miruna333 a răspuns:

Pe abdomen, piept nu imi place parul, strict preferinta mea

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Eu zic că e destul de ok atât timp cât tu și partenera vă simțiți ok

| ParaschivesKyumi a răspuns:

Mie unul, mi se pare mult mai atractiv atât ca băiat, cât și ca fată să fie epilați.
(Spune cineva neepilat la momentul actual)
Cu toate acestea, nu țin neapărat, dacă e o persoană de care îmi place, dacă o iubesc cu adevărat trec peste și i-aș spune direct chestia asta. Să nu devin patetic sau stânjenit când, poate așteptările unuia sau altuia sunt prea ridicate. Aș dezamăgi-o, și nu vreau. (Apropo, sunt băiat. Pentru care se întreabă?)