| Fluturas_2353 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care isi lovesc prietenele?

Răspuns Câştigător
| Nebuneală a răspuns:

Bunahappy!
Dupa parerea mea nu sunt cam bine educati! De ce ar da intr-o fata? Plus ca e si prietena lor.
Eu daca as avea un asemenea prieten crede`ma ca as scapa de mult de el cu toate ca as tine la el dar nu pot sa stau batuta asa la cheremu luihappy
Succes

17 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Am o parere foarte proasta atat despre masculii care ridica mana asupra unei femei, cat si despre cele care accepta un asemenea tratament din partea " jumatatii" lor. Nici o femeie nu ar trebui sa stea langa o bruta care o maltrateaza daca are cat de cat respect de sine. Cat despre ei, pacat ca nu mai exista pedeapsa din Evul Mediu cu taierea mainii.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

De ce nu mă întrebi ce părere am despre fetele care se lasă lovite de prieteni? Ambii sunt vinovaţi în egală măsură, el pentru că o loveşte şi asta e josnic şi ea pentru că-i permite. Baftă!

| Vizitiul a răspuns:

Pot sa mai posed vreo parere? Ma dezgusta si nimic mai mult. De multe ori, omul, coboara sub ramura bestiala.

| Sara2 a răspuns:

Doar barbatii incapabili fac asa ceva

| Dan a răspuns:

O parere proasta, nu stiu sa se comporte civilizat cu o fata.Noroc!

| Contrast a răspuns:

Ce parere poti sa ai despre un om/ sau neom la care primul impuls e animalic?!
Nu ca nu as fi intalnit fete care nu le-as fi dat pe mana nici macar ultimul criminal, dar daca nu-ti merita respectul si dragostea...de ce sa-ti pierzi timpul cu o femeie care nu te ridica moral?
Azi ajungi de-i dai o plama, maine un pumn, saptamana viitoare iei drujba!?
Cine nu te ridica, te va trage in jos!
Cine se respecta pe el, nu va tolera un comportament ce-i va prejudicia, si daca o femeie te aduce-n momente de disperare cand ai vrea s-o faci una cu pamantul, mai bine renunta la ea... e oricand mai benefic s-o iei de la capat.
In concluzie, lipsa de respect atat fata de el cat si fata de ea!
Violenta? Primul pas spre dezumanizare...

| Just a kid a răspuns:

Nu inteleg cu ce se simty mai bine daca dau intr-o fataraised eyebrows. orkm de vina sunt cele care se lasa batuteoh go on atata timp cat TU nu te respecti de ce tear respecta altii?

| lilstar a răspuns:

Demni de dispret. urasc porcii care fac astalaughing

| gabriela a răspuns:

Valeuuuuuuuuuu, exista asa ceva? Intoarce-i spatele, nu este demn pentru a fi numit prieten!

| Dan_Tm a răspuns:

Pai chiar daca ea este dusa cu capul, nu este o reacţie prea buna a unui baiat desi se intampla cateodata ca abia sa poţi sa te abţi cu anumite fete si spun asta din experienţa. Eu am inchieiat cateva relaţii pentru ca mi-am dat seama cu ce retrdate stau si ca ele nu valoreaza nici doi bani de fapt, ori pur si simplu le-am scuipat si am plecat. Nu am pleznit pe nimeni dar nici n-am asteptat o a doua zi, pentru ca acea a doua zi poate mi-ar fi dat alte idei, lol si nu vreau nici sa-mi pierd timpul cu retardate, nici sa am ocazia sa-mi murdaresc palmele cu faţa unei-a, vreodata.

| voice a răspuns:

Nu le merita
nu au respect fata de ele
nu le iubesc
eu sunt de parerea ca atunci cand iubesti o persoana te doare inima so lovesti
si o palma daca as lua de la iubitul meu nu as mai sta pe ganduri

| picea a răspuns:

Sunt cele mai josnice fiinte, lasi, badarani, asa i si arata unii barbatia. iar fetele cele mai proaste ca accepta asa ceva.

| Butsilee a răspuns:

Nu ii putem numii baietii :O
Caini, scursuri ale societatiilaughing oamenii fara inima
big grin Poate am exagerat putinbig grin
Dar, un lucru e sigur...Aceste feluri de persoane, nu merita nimic.happy

| FeTTiza a răspuns:

Doar barbatii lasi dau intr-o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cel mai urat lucru, dar mai ales sunt de vina si ele ca stau si accepta sa dea in ele. Dar oricum acei baieti sunt niste needucati happy Intr-o fata nu trebuie sa dai si mai ales sa fie prietena ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sunt niste animale, pardon nici animalele nu sunt asa daca dau in gluma e altceva. Daca ti s-a intamplat ca prietenul sa te loveasca mai bine paraseste-l o s-o faca din nou si se poate ajunge la ceva mai grav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am dat o palma prietenului meu in mijlocu strazii si ma simt foarte prost.
Nici nu pot sa ma gandesc cum s-o fi simtit el.Si m-a iertat pentru ca ma iubea.
Mereu ma purtam urat cu el si mi-am dat seama ca nu il merit si tot eu m-am despartit de el mai tarziu, dar am facut-o pentru binele nostru.
Deci puteti avea o parere foarte proasta despre mine, pentru ca asa sunt.