| DeNySoOk a întrebat:

Ce parere aveti despre prietenele care va barfesc?

Răspuns Câştigător
| tulipenoir1996 a răspuns:

Prietenele care te barfesc nu iti sunt prietene.Bine, daca mai vorbesc cu altcineva despre tine, una alta(nu barfa), nu te barfesc, ca se mai intampla se vorbesti cu cineva despre prietena ta. Oricum prieteni sunt cei care iti spun tot ce simt in fata, si chiar daca tu ai suparat-o, iti va spune, pentru a rezolva impreuna acea problema, sau pentru a solutiona.

22 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Intai,le-am linistit...sunt toate sub cires...pă dreapta.
Abia apoi am realizat ca si barfele sunt un fel de pareri, ca si raspunsurile care curg la intrebarea ta!

| Nicoleta a răspuns:

Daca barfesc, nu se mai pot numi prietene.winking

| NickiMinaj a răspuns:

Nicio parere, doar de-aia sunt prietene.

| AlysaAly a răspuns:

Nu iti sunt prietene persoanele care fac asta asta este parerea mea iar daca ar fi un/o prieten/a adearata nu ar face asa

| SMTHING a răspuns:

Bich laughing

| TheSol a răspuns:

Zdrentee!

| cherrybomb a răspuns:

Ele nu fac decat sa suga pl si sa barfeasca toata ziua! 1
___
cei drept am multe "prietene" din astealaughing

| winter a răspuns:

Iti vor raul.o prietena ca asta este bine sa te feresti

| Arekandera a răspuns:

Pai daca barfesc,mai pot fi numite prietene? prietenele sunt cele care te lauda atunci cand reusesti in ceva,dar te invata, sau cel putin iti dau un sfat atunci cand o dai in bara! nici intr-un caz, prietenele nu te barfesc!

| MindExplode a răspuns:

Ma invidiaza.

| αʟεх a răspuns:

Sunt invidioase!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu le poti numii prietene daca te barfesc, sunt doar false...big grinbig grin

| xname23 a răspuns:

Nici-una! acelea nu sant prietene.

| onlyme2851 a răspuns:

Sincer...nu le bag in seamahappy.Le stiu pe cele care ma barfesc, dar incerc sa fac pe naiva.Parerea mea e ca nu merita sa te consumi pentru nimicuri.Tu ce crezi?

| DoctorulLove a răspuns:

Sunt femei sau fete ca orice alta finta feminina, este in ADN -ul si ARN-ul lor sa barfeasca.

| eu1893 a răspuns:

Parerea mea este ca aia nu sunt prieteni. Eu nu dau 2 bani pe cei cere vorbesc rele despre mine... FUNDAA :X

| Andra2503 a răspuns:

Se mai numesc prietene?straight face

| iOnUtsidyAnA a răspuns:

Deci.daca ti-e prieten siguuurr nu te barfeste! barfa este atunci cand esti dusmanul celui pe care il barfesti, te considera importanta dar tot odata nu-i convine prezenta ta happy iti spun foarte sincer!

| Ogorinio a răspuns:

Nu sunt prietene adevarate

| Jasminee a răspuns:

Dupa mine. pr care te barfesc te invidiazawinking

| Karla_1614 a răspuns:

Nu au ce face mai bun decat sa barfeasca. Funda plz...

| Petretchi a răspuns:

Ca nu-ti sunt prietene