| BadAngel3 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care se uita la filme porno?

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi culmea sa am o parere proasta despre mine

| corbulalbrosu a răspuns:

Persoanele care vizioneaza filme pentru adulti, reprezinta de fapt niste indivizi, nonconformisti, neindoctrinati religios si fara idealuri de natura moral crestina, dar care in schimb manifesta un comportament lipsitde inhibitii si avand vederi libertine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Se documenteaza.

| Emilian65 a răspuns:

In lipsa de altceva mai bun, aleg vizionarea acestor filme.

| Oana92 a răspuns:

Bravo noua!winking

| Exilee a răspuns:

Predominant rea.

| deeeaqq a răspuns:

Mi-e indiferent, să facă ce vor ei.

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu mi se pare nimic ieșit din comun să te uiți la filme porno.

Dar dacă o faci constant și exagerezi, e o problemă.

| armand69 a răspuns:

Buna

| ʎpooɯ a răspuns:

Oameni care se educa happy

| famrussu a răspuns:

Nu e prea bine din cate stiu din mod Spiritual /adica nu ii place lui Dumnezeu -(ca un pacat) dar lumea face pacate acuma. Incearca sa faci cate mai putinewinking abtine-te

| Deea22ade a răspuns:

Părerea mea e ca nu au ce face își pierd mai mult timpul.

| Razbunatorul201 a răspuns:

Nau prietena si isi dau laba pe niste curve care scot din aceste filme o suma mare de bani.