| Anca5 a întrebat:

Ce părere aveți despre chilotii tanga? Cum vi se par pe o femeie?

22 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chilotii mai putin.
Tipa care ii poarta, mai ales daca arata si bine in ei, face totul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru darrio2007):

Subscriu! Genial răspunsul laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stiu, nu am avut ocazia sa vad, dar cre ca i ar sta foarte bine cu conditia ca ea sa fie frumoasă si cu un corp de invidiat, ca daca are 100 de kile, e hororlaughing

| Mayhem666 a răspuns:

Pe vremea lu' mamaie trebuia sa dai chilotii la o parte ca sa vezi buca, acum trebuie sa dai buca la o parte ca sa vezi chilotu. Ce s-au mai schimbat vremurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sexy, care emană sex appeal odată cu alegerea și mai ales cu atitudinea

Îmi stârnește interesul și imaginația

Nu prea îmi plac alt tip de chiloți la o femeie

| Willis a răspuns:

Părere bună, dacă, forma corpului este adecvată.
Vorba aia:
În trecut balenele umblau prin ocean.
Acum umblă în colanți.
sick)

| gogugogugogu a răspuns:

Daca silueta permite atunci arata foarte bine ca lenjerie intima, ceva ce vede doar ea si partenerul. Nu-i suport la costumele de baie.

| Anca5 explică (pentru gogugogugogu):

De ce nu I suporți la costume?

| gogugogugogu a răspuns (pentru Anca5):

Scade gradul de decenta, imi dau senzatia ca femeia respectiva e (oarecum) usuratica daca poate umbla in public (plaja, piscina) doar cu tanga pe ea.

| Anca5 explică (pentru gogugogugogu):

Mama are 47 de ani și poarta la plaja semitanga. Ce zici despre asta?

| gogugogugogu a răspuns (pentru Anca5):

Fiecare alege pentru el/ea, ti-am scris doar parerea mea la intrebarea ta.

| Anca5 explică (pentru gogugogugogu):

Poți sa mi dai mesaj, mie nu mi permite. Vreau sa te întreb ceva.

| gogugogugogu a răspuns (pentru Anca5):

Ti-am trimis.

| Anca5 explică (pentru gogugogugogu):

Nu ai primit răspunsul meu?

| gogugogugogu a răspuns (pentru Anca5):

Nu.

| jj7700 a răspuns:

E doar un tip de chiloti. Daca te simti bine in ei, e tot ce conteaza. Cunosc fete care poarta aproape numai tanga si fete care ii evita. Fiecare cu ce-i place.

| Anonim5695 a răspuns:

Is chiloti normali, nimic iesit din comun. Chilotii pe toata buca is pentru ciclu, fete pana la pubertate si eventual bunicutelaughing

| TeodorescuAndrei a răspuns:

Depinde de femeie tongue in general dacă silueta corpului permite mi se pare foarte sexy big grin

| RobertVasileAlexandrescu a răspuns:

Eu ii port mai mereu si imi plac desii subt baiat

| tigaie67 a răspuns:

Mie nu prea imi plac deoarece ma irita intre buci si imi trage penisul in spate

| ovreaupemata a răspuns:

E foarte avion