| Liviu321 a întrebat:

Ce parere aveti despre dezvirginarea cu o prostituata? Am 20 de ani si inca nu am apucat sa o fac cu o fata pentru ca sunt urat, fara prea multi bani si alte defecte. Ar fi ok sa ii spun ca sunt virgin? Sa aleg una dupa strada sau una care presteaza in apartamentul ei? Din cei care au fost macar odata la curve cum vi s-a parut experienta?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

1 sexul este o nevoie umana care nu presupune relati, casatorie etc in lumea animala nu exista asa ceva ras veri nostri de noi
mie mi se pare ceva perfect normal, sa stii ca ca virgin ai putea face sex cu multe si gratis t ca la unele femei le place sa domine sa fie prima din viata ta,sa nu crezi ca ele nu vor virgini ba vor mai ales alea mature le aminteste de tineretea lor, indiferent de care totul protejat,anal,oral, vaginal, fara sarutari ca se pot lua bolii, de recomandat in apartament cu o studenta, inainte de sex o masturbare ca te va termina rapid, a fost prima oara cam aiurea pentru ca sufeream din iubire, dar apoi te obisnuiesti, faza cu banii in lumea asta sunt 2 categorii de femei
1 prostituale alea vor banii pe termen scurt
2 prostituale (nevestele) alea vor banii pe termen lung
dupa cum vezi mereu banii sunt la mijloc doar ca nu pui suflet si suferi pentru cineva la cum sunt fetele in ziua de azi, recomand de doua ori la 30 de zile, mare grija sa nu faci un obicei din asta sa te controlezi bine cu limita

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti incerca dar ti-ar recomanda una mai spalatica si fara peste.Chiar daca nu i-ai spune isi va da seama inainte de a incepe actiunea.Asa ca te sfatuiesc sa-i spui cine esti si ce doresti, poate te va intelege si se va purta altfel decat cu unul versat.

| OldSoul a răspuns:

Vezi poate te refuza si prostituatele (joke).
Cautati si tu una (poate sa fie si o urata) stai si tu ceva timp cu ea si dupa faceti actiune si gata.

| SkyPilot a răspuns:

O sa ramai cu o impresie proasta despre ceva care ar trebui sa iti lase o amintire de neuitat. Mai bine gasesti o fata a ta, trebuie doar sa ai incredere in tine si un pic de tupeu.

| aumih16 a răspuns:

Pai si daca esti virgin! crezi ca prostituata te va vrea! ma indoiesc! si vezi daca nu ai bani e cam nasol naspa! ca te i-au la rost daca nu ai bani destui sa le platesti! si pe langa asta! ele au pestii lor! aia te bat de te pisi caci pe tine! ai grija sa nu te faca ei pe tine fetita! ai grija! nu e de gluma! cu asa ceva!

| Țoglă a răspuns:

Îți recomand damele care prestează la ele acasă. (o să trebuiască să faceți duș pe rând înainte să începeți)
Dacă vrei, poți să îi zici că ești virgin, nu prea o interesează. Prețul variază între 150-200 ron pe finalizare/oră.
Cele de pe stradă dorm prin canale, că banii îi dau la pește. 40 lei=boli

Tu alegi.