| alexandru_4652 a întrebat:

Ce parere aveti despre dezvirginarea cu o prostituata? explicati

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Aş fi de o părere mai bună doar dacă i-aş avea în mână buletinul de analize făcut de maxim câteva ore şi dacă chiar ar şti meserie. Altfel, parcă mai degrabă nu.
99% din cei de pe-aici pun accent exclusivist pe cum se simte fata la dezvirginare şi prea puţini îşi pun problema cum se simte el la dezvirginare, lucru extrem de grav şi discriminatoriu dar na... ce ştiu eu?!
Eu am fost norocos, ce să zic. Prima mea relaţie a fost şi lungă şi cu o fată mai mare şi momentul a fost foarte frumos pentru mine pentru că m-a ajutat mult ea că ştia ce făcea dar ţinea la mine şi eu la ea şi a fost mai pasional.
Cu o prostituată e mai rece toată treaba şi, zic eu, mai puţin plăcut. Sigur că nu e neplăcut dar nici grozav.
Bărbaţii ajung mai uşor la stadiul la care pot practica sexul ca sport însă să începi direct cu sexul ca sport, te poate lăsa cu sechele sau frustrări toată viaţa. Cunosc oameni care-au păţit-o.

| Bacemi a răspuns:

Nu sunt pro. Mi se pare o tampenie.

Abh
| Abh a răspuns:

Daca nu ti-e scarba si frica de boli... le-ai vazut pe alea de pe centura cum arata?

| Dominicc a răspuns:

Nu stiu dar daca chiar simt nevoia de sex... pare ok totusi.

e aiure in acelasi timp pentru ca nu iti da mare atentie sau chiar deloc.

risti sa te imbolnavesti.
si din cate stiu eu... daca o faci cu prezervativ risti sa nu te dezvirginezi.

explicatia.

daca ai placerea asta de a nu mai fi virgin si de ati; o pierde cu o prostituata. ar fi sa te gandesti bine la riscuri.
sa nu ai neplaceri.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Nu ştiu...eu mi-aş dori să fie un moment frumos, de neuitat, cu o fată la care ţin mult, dar dacă nu eşti aşa de pretenţios...laughing
Oricum, eu nu aş face aşa ceva în niciun caz.

| sbk a răspuns:

Daca e una care stie meserie, buna rauuuu si e curata...bafta frateeeee

| iverson a răspuns:

In opinia mea, prima data trebuie sa fie ceva special sa-ti aduci aminte cu placere "de prima data". Daca tu mergi la curve, e o partida si atat. E posibil sa ramai cu "pitici pe creier" gen sa ramai toata viata complexat ca prima data n-ai fost in stare sa duci o tipa in pat si ai apelat la o prostituata. Noroc

| coddy24 a răspuns:

Da ce prostituata nu`i tot femeie? orice gaura cu par se #@#!laughing) atat timp cat e femeie. poate sa fie si femeia de servici laughing) ia si fa`ti treaba succes

| tia a răspuns:

Daca tu asta cauti pentru prima data, atunci asta gasesti laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, eu zic sa mai astepti ca poate va veni o fata la care vei tine mult, in plus eu consider ca dezvirginarea nu trebuie sa o uiti niciodata si sa o faci in asa fel incat cand vei privi din viitor in trecut sa zici "la fata aia chiar am tinut si bine am facut ca m-am dezvirginat cu ea", pe cand o prostituata poate fi si plina de boli si iti va oferi doar placere nu si dragoste. Parerea mea