| ManoleAndreeaMaria a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca o fata sa faca primul pas intr-o relatie?
Adica eu il plac pe C. dar nu sunt sigura ca el ma place. Din cate am inteles de la prieteni el are o prietena de care nu stie cum sa se desparta ca de fiecare data cand el ii spune ca au terminat-o ea ii spue ca vai ca nu, si lui i se face mila de ea cum o vede ca plange. Ce ma fac?

Răspuns Câştigător
| Pandicorn123 a răspuns:

Vezi si tu cum se comporta cu tine poate e timpul sa porti o discutie cu el daca nu poate sa se desparta de iubitasa. dar nu te grabi spune-i usor cu atentie ca daca nu te place nici macar un pic ai incuracat-o si te faci de ras lasa-l pe el sa iti spuna primul daca nu actioneaza ti-am zis incearca tu dar cu vorbe foarte bine alese

4 răspunsuri:
| alylove15 a răspuns:

Spune-i ce simti pentru el.Totul sau nimic.

| ManoleAndreeaMaria explică:

Adica el ma stie de anul trecut si vorbim cand ne vedem, iar la scoala mai are putin si o bate pe prietena lui. Atat de "mult" o place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta altu... de regula o sa scape greu de ea daca e descreierata. cunosc...

| Clopotarul a răspuns:

O bati pe gagica-sa?