| KostikaFaraFriKa a întrebat:

Ce parere aveti despre fete, baietiilor? Fetelor ce parere aveti despre baieti?

Răspuns Câştigător
| DanielJackson a răspuns:

Pai sincer cu tot respectu', santem superiori fata de fete, din toate punctele de vedere, e atestat stintific doar. dar totusi, daca si-ar folosi creierul in mod corect ar putea sa se apropie in ce priveste inteligenta, de baieti.

9 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Am o parere foarte buna. Lasa ca te faci tu mare si aflihappy

| Narfundo a răspuns:

Ma ce sa zic baieteii bag seama ca-s mai bulang. i. si de fete ce sa zic ...bai nene asta-i o tara de lesbiene.

| Andru1996 a răspuns:

Despre fete am o parere f buna in general...si chiar daca is baiat imi dau cu parerea despre tine...cred ca esti clown

| HelpBoy a răspuns:

Eu sunt de acord cu Daniel Jackson.

| Mihaitsa22 a răspuns:

Fetele sunt...hhmm,pur si simplu ceva fara de care nu am existatonguetongue...

| KostikaFaraFriKa explică:

Hai ba cu pareri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine eu sunt de parere ca baietii isi cam dau aere de supeioritate si sunt cam misogini sunt si exceptii dar stiti voi. exceptia intareste regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniel jackson taieste pe alta planeta am impresialaughingde unde si pana unde s-a dovedit asta stintific? eu sunt fata si am un iq ff mare asa ca nu iti permite ok? baiatul fara o fata e terminat.eu cei pe care ii cunosc au ajuns raw de tot fara ele pentru ca nu stiti sa faceti cam nimic. dar o fata. care sta singura se simte cea mai fericita.doar faptul ca majoritatea barbatilor beau.si ca dupa acea bat nevasta e un semn de prostime si makoritatea fac asta.nu toti dar.asa ca nu te mai da tu inteligent aici ok? fara femeie lumea nu ar exista! noi va nastem si va crestem.ca sa auzim ce? bazaconile astea de la voi? suntem fiinte umane amandoi.dotati de un creier amandoi.doar cu organe genitale diverse pentru a duce lumea inainte si atat!

| AlyNa_6682 a răspuns:

Unii baieti sunt foarte de treaba si ai ce discuta cu ei, dar unii...sunt pur si simplu niste prostiwinking