| Twister09 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele, care isi înșeală iubitul, trimit poze cu ele nud si videoclipuri in care isi freaca si la fiecare majorat isi gaseste cate unu cu care sa se linga?
Deci sa zic mai pe scurt este o c***a?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Niste imature. Apoi se vaita ca unii din ei imprastie pe net ce primesc de la ele.

| MarianWLF a răspuns:

Clar ca e.

| RAY a răspuns:

Sa înțeleg ca tie nu iti trimite nici una și de asta esti frustrat

| Drimmero a răspuns:

Evident!

| alina2k18 a răspuns:

Sunt mai libertine si fara inhibitii si probabil au si o doza de... teribilism asociata varsteiwinking asta e parerea mea umilawinking
laughing
Curwa inseamna altcevawinking

| Goete a răspuns:

Nu este o c***a.
Doar ca partenerul pe care il are.nu ii ofera ceea ce ii trebuie si pentru asta nu il ia in serios

| RB26DETT a răspuns (pentru Goete):

Ba cam este, daca ala nu stie s-o trateze, tipa daca este cu capul pe umeri ii spune treburile astea si daca ala nu-si revine si nu ia masuri tipa il lasa, nu-l tine si-l foloseste batandu-si joc de el, probabil ca merita, unii chiar merita dar in unele cazuri chiar pot avea loc discutii ce ar putea rezolva problemele insa nu se vrea, trist.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RB26DETT):

Păi nu se vrea pentru că are 2 planuri, A și B. Daca i-ar spune treburile astea, cel mai probabil ar lasa-o el. Nu are de ce să riște asta. laughing
La ce spui tu, nu ai ce sa te aștepți de la un "thot", oricum e și vina lui că a făcut o alegere greșita, e nevoie de curaj sa faci cum spui tu.

| Drimmero a răspuns (pentru Goete):

Atunci ce este? o maicuta evadata din manastire? Nu exista scuza pentru inselat, mai bine ai coloana vertebrala dreapta si pui capat relatiei decat sa faci d-astea, si barbatii sunt curve care fac d-astea nu doar femeile. Ce-mi place cand o dati pe aia cu 'partenerul nu-i mai ofera', dar n-aveti gura sa vorbiti? dati in barbati, iar daca unul facea asta erau comentarii pe aici cu 'e un imbecil, un porc, un magar, un nesimtit' ipocrizia e mare!

| Goete a răspuns (pentru Drimmero):

Iubirea este incondotionala.
Nimeni nu iti apartine asa cum nu apartii numanui, nu esti proprietatea nimanui.
Fiecare are dreptul sa faca ce vrea, cu cine vrea.
Tu cu parerea ta, eu cu a mea. Si amandoi fericiti. Adica mai putin tu, ca te pui nervos daca coneva nu face ceva conform asteptsrilor tale si presupusuluibtau drept de proprietate pe care il ai asupra acelei persoane.
Nunai bone si calmeaza-te ca stresul nunte ajutawinking Nici eu nu sunt.proprietatwa ta si nu ini poti implanta gandirea egoista pe care o ai

| Drimmero a răspuns (pentru Goete):

Esti troll, mai mult nu poti

| Goete a răspuns (pentru Drimmero):

Si Cine esti tu, sa decizi ce e mai mult, sau mai bun?
happy
Diferenta (una din ele) intre mine si tine e ca pe mine cgiar nu ma intereseaza parerea ta, prietenewinking

| Dalmore a răspuns:

N-am cunoscut așa ceva.

| EuSuntGay a răspuns:

Fetele de genul trebuie să mai trăiască