| kristinutza a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele roshkate.cu un par lung pina la fundulets?laughing
Si cum credeti joaca vreun rol parul lung in viata sexuala?laughing)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Singurul rol pe care-l poate avea şi la care mă pot eu gândi acum este acela că rişti să te împiedici de el în timpul partidelor laughing

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ce are parul cu sexul? Cei fara par nu fac sex?

| catthshshshs a răspuns:

Nu sunt baiat ca sa imi dau cu parerea despre parul lung al fetelor roscate, dar sa stii ca nu este absolut nicio legatura intre par si viata sexuala.Nici una.

identitate
| identitate a răspuns:

Indiferent de culoare, parul foarte lung al unei femei nu prea are rol in viata sexuala, in sensul ca nu te prea indeamna sa faci asa ceva ci mai degraba sa ai o relatie platonica, sau una care implica si sex dar in care acesta nu are un rol prea mare.happy Nu e vorba de parul in sine ci de ceea ce arata el despre interiorul femeii. Daca parul e foarte lung, e vorba de o exagerare a trasaturilor sensibile feminine sau mai degraba femeia respectiva vrea sa i se aprecieze(la infinitbig grin ) acea latura.Nu stiu cum sa explic mai bine...happy
Femeile cu parul scurt sunt cele mai active iar in cele cu parul pana pe umeri (sau un pic mai lung) gasesti totul, si asta fara sa cauti prea mult.happy

| Roxy a răspuns:

Ciao.Pai iti pot spune cate ceva despre roscate in pat:
Femeile cu părul roşcat sunt percepute ca fiind dogmatice şi seducătoare, de obicei te şochează cu idei uimitoare, sunt explozive, iritabile, pline de viaţă şi pasionale. Pe de altă parte, analiştii spun că roşcatele sunt persoane sensibile, puternice, consideră că nimic nu este imposibil şi sunt foarte sincere. Se obişnuiesc greu cu lucrurile noi şi se atacă uşor. Specialiştii confirmă faptul că nivelul hormonilor de stres ai roşcatelor sunt mult mai mici, astfel încât acestea au o poftă de viaţă extraordinară şi un nivel crescut de emoţie.

| Anda_5509 a răspuns:

Iti prinzi 2 cozilaughing. SI de aici stii ce urmeaza. Barbatului ii trebuie un bici,+ alea 2 cozi rolling on the floor)

| zzzuperman a răspuns:

Si cum credeti joaca vreun rol parul lung in viata sexuala?laughing)

Is disponibil sa facem experimentu asta sa vedem daca are vreun rol big grin