| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre misogini? ati putea sa aveti o relatie cu ei?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu am cum sa am o relatie cu o persoana care ma considera un nimic, un om fara scrupule si respect fata de persoanele din jur si mai ales fata de cele de sex opus care i-a dat si lui viata.
Cum sa stau cu un om care ma considera doar un vagin sau un incubator care ii face lui copil (de preferat baiat ca daca e fata nu o respecta nici pe ea)?

| RAY explică (pentru Freya1):

Deci cuplu sweet vs infector nu va exista a?

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Nuuuu