| Anonymus995 a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie cu o fata care este considerata de toti cu*va, proasta etc. daca voi o cunoasteti si stiti ca nu este asa?

15 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

Daca stiu ca nu este asa atunci chiar nu ma intereseaza ce cred altii despre ea. Pana la urma... exista o vorba care spune ceva de genul "Prostii mor de grija altuia" si am descoperit ca e adevarata.

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu prea are logica, toti o cred asa dintr-un motiv, sa o cunosti mai bine nu e mare chestie.

| Metempsihoza a răspuns:

Da-i incolo pe restul si tu fii bucuros cu ea

| cLeriQue a răspuns:

Ma stii cum e vorba aia cu omul beat... daca iti zice unu' ca esti beat nu-l crezi, daca iti zic 2, mai bei o bere.dar daca iti zic 3..mai bine du-te si culca-te. Sper ca intelegi. happy

| Azµre a răspuns:

Nu o cunosc... toți bărbați spun că, femeile sunt curve... așa că nu te lua după gura lumii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce vrei tu, nu ii asculta pe ceilalti

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Fiecare cu parerea lui, poate unii sunt mai gelosi decat altii.
Daca tu stii ca ea e fata serioasa ce te-ar opri sa fii cu ea? Nimic.
Nu asculta ce zice lumea, barfe si barfitori exista la tot coltul.
Tu fa ce crezi ca e mai bine pentru tine.
Bafta! happy

| 1Mihai1 a răspuns:

Dacă nu este aşa, atunci nu mă interesează părerea altora.

| Dianaㄨ a răspuns:

Parerea mea este ca lumea nu va vedea niciodata sufletul sau inteligenta unei persoane asa, fara sa fie buni prieteni.
Deci, nu te lua dupa vorbe si arata-le ca esti mandru de ea si ca ai de cine!
Succes!:*

| AriannaAri a răspuns:

N-are rost sa te iei dupa gura lumii, fa ce simti.

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Nu conteaza ce spune gura lumii, atita timp cit nu este adevarat ce se spune!

| rusel a răspuns:

Conteaza parerea lumi?
conteaza faptele iei si ce crezi tu despre el, tu poti vedea daca e o fata care vrea doar sa isi satisfaca placerile sau o fata cuminte,
depinde de faptele iei si de tine aicea!

| Anemarrie124 a răspuns:

LUMEA E PROASTA!
Astia vorbesc numai cacaturi.
Eu intr-o zi ma intorceam de la magazin si m-am intalnit cu 2 baieti si vorbeam in drum spre casa, nimic alceva, a2a zi sa aud o proasta ca ma barfea prin satoh go on daca tu o cunosti pe fata aia sa nu te intereseaza parerea altoraoh go on Oamenii aia nici macar nu o cunosc pe aceea fata.

| LDDy a răspuns:

Pai, poate atunci cand ai cunoscut acea persoana era linistita, sau asa a vrut sa para, dar din moment ce se aud vorbe precum ca e cu**a, un sambure ded adevar ar trebui sa fie, nu crezi? Probabil a avut un moment in care.s-a dat pe fata, chiar daca n-o stii ca fiind asa, sa stii ca o persoana este foarte schimbatoare si nu stii cand i-a o intorsatura totul.
Evita acea persoana, de ce? Cand esti vazut cu o persoana `usuratica` nici tu nu vei fi vazut/a altfel.
Asa suntem toti, judecam dupa aparente.:-)

| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Stai cu ea si tragi pe ea adica sa faci sex cu ea daca e buna fata si e darnica big grin eu asa facwinking