| RAY a întrebat:

Ce parere aveti despre o relatie intre un barbat nascut in 89 si o femeie nascuta in 1971?

Răspuns Câştigător
| Vanishgold a răspuns:

Dezavantaj: moare inaintea ta
Avantaj: gaina batrana face ciorba buna laughing

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Raman cu averea a

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Dupa asta umbli?

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Nu sunt dupa avere si dupa iubire

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Daca ai pune si tu niste virgule macar, poate te-as intelege mai bine happy

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Ai dreptate, nu sunt dupa banii, conteaza doar iubirea

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Bravo! Meriti premiu, dar fara coronita sad
Daca moare baba, ramai singur si nu e bine. Dar crezi tu ca sta ea cu tine daca tu vrei sa o duci in pustietate sa fii doar tu cu ea?

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Crezi ca e necesar sa fac si pentru astea in varsta acel lucru?

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

laughing pai daca tu te dai la ea, crezi ca nu mai sunt si altii?

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Atunci in cusca cu ea

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Intr-un fel ar fi interesant sa am un iubit ca tine. In alt fel probabil m-as imbolnavi.

| RAY explică (pentru Vanishgold):

Ce romantic

33 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ar trebui sa vezi filmul "Va place Bhrams?". Acolo e vorba de asa ceva.

| Drimmero a răspuns:

Ti-ai gasit nevasta, Ray? Vezi ca e cam batrana... s-o stapanesti sanatos!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Doar pentru sex man

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu arde gazul,, ci arde-o pe ea! ))))

| Hammurabi a răspuns:

Sexul cu o femeie de 47 de ani e interesant din mai multe puncte de vedere.
Are mai multă experiență și știe cam tot ce trebuie să știe. Trăiește momentul mult mai intens ceea ce poate fi foarte excitant.
Actul în sine e mult mai relaxant (nu mă întreba de ce că nu știu, dar așa e laughing ).
De obicei la vârsta asta nu mai trebuie să-ți faci probleme că rămâne însărcinată.
Și poate mai sunt și altele.
(chiar sunt născut în 89 laughing )

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Wow si eu man

| SG1995 a răspuns:

Interesanta, iti urez bafta! Si ca sa te incurajez eu acu 2 ani aveam 21 si am pus ochii pe una de 40. Supla sexy, divortata cu 2 copii, bai eram nebun dupa ea, dar n-am reusit sa ma cuplez. Ideea e ca daca te tii tare astea mature nu-s o pierdere, bafta, din nou.

| GoldenZenith a răspuns:

Cine este tanti asta?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

O femeie care de curand a fost recunoscuta ca este om cu acelasi drepturii ca noi barbati

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Este buna, macar?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Nu stiu, imi trimite poze de cand era bebelus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare cam mare diferenta dintre un barbat de 28 de ani si o femeie de 47.Si din punctul de vedere al anilor, si al mentalitatii.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stiu asta, de asta i am dat adio, dar ma sacaie cateodata

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ai halucinatii?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Duc lipsa si de alea, sunt sarac

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are si o fiicã merge si mai bine. O schimbi cu ea dupã ce se invecheste laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce fantezii ai mann

| Shimozukushiki a răspuns:

Tu ești acela sau. părinții tăi?

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Daca te tinee...nui problema de aia si cauta mai tanar dragostea nu are varsta

| BryBard a răspuns:

Dragostea nu tine de varsta, ci de sentimente

| mihaidan43 a răspuns:

Incearca sa o pasezi la altul. Mie, de exemplu